Comments

جنبش نوین مردم ایران و مسئلهٔ پرچم <br>هوشنگ دیناروند — 5 دیدگاه

 1. مجاهدین اقلا به دموکراسی اعتقاد دارند، تو که لومپن پرولتاریای وطن پرست طرفدار امپریالیسم سلطنتی ماقبل اسلامی که مردم ایران با آن دشمنی هزارساله دارند. پرچم چیه، باید پرچم رو بسوزانیم و سرود انترناسیونال بخوانیم.

 2. اسلامی بودن بجای ایرانی بودن الان ابزار سلطه سرمایه داری در ایران است. اما جریاناتی در حاکمیت هستند مثل احمدی نژاد که افکار ناسیونایستی ضد خامنه ای و ضد منافق (ضد مجاهدین) و ضد آمریکایی را دارند پرورش میدهند ولی تا بحال ناموفق نبوده اند و جانم فدای ایرانی ها فعلا سرکوب شده اند و در خارج هم پایه ای نگرفته اند.

 3. منافقین خشمی که از مردمان برای سر درآوردن از اردوگاهی پرت و زندگی بمانند جزامی ها دارند را سر این وآن خراب میکنند.
  اما این خشم از ایرانیان خشمی ناحق است که اتفاقا این کارنامه سراسر خیانت ومزدوری وجاسوسی اینهاست که مردمان را به نقطه ای رساند که نه اشکی برای مردگان آنها باشد ونه لبخندی برای پیروزی های مقاومت!که در حمایت مهره های استعماری امریکائی واروپائی از آنها وآن هم بدلیل سرپا نگه داشتن رژیم از راه تائیدیه دادن به رژیم اشغالگر در زدن مهراجنبی به جنبش بعنوان مکمل سرکوب اسلامی.
  اگر منافقین دارای حد اقل پایگاه مردمی وحتی در خارج ازایران بودند و میتوانستند پرچم وشعارهای خود را بمیدان بیاورند ونشان دهند بخشی از این جنبش هستند احتیاجی به توسل به آه وناله فریبکارانه از دست این وآن درراه ندادنشان! به جنبش نمی شدند.
  در هیچ جای تاریخ جنبش ها وانقلابات کسی نتوانسته ونمی تواند ونخواهد توانست جلوی وارد شدن نیروئی بمیدان را بگیرد که داری پایگاه اجتماعی میباشد.
  بیرون نرفتن بی بی از خانه از بی چادری است.

  در ضمن رفتن سراغ علی بعنوان جنایت کار روی دیگر تلاشی مذبوحانه برای گوشه چشمی از سوی ایرانیان بدانها برای بیرون آمدن از چاه فاضلاب تاریخ ایران است که امریست غیر ممکن.
  حزب توده واکثریت ومصدقی ها وبویژه اکثریتی ها که قربانی تحلیل های طبقاتی حزب توده شدند و مانند منافقین و پس مانده های مصدقی جبهه ملی ونهضت آزادی امریکائی نبودند ممکن است از سوی ایرانیان بخشوده اما چنین امری در مورد منافقین غیرممکن است.
  دیر یا زود منافقین در کنار بسیج وسپاه و آخوندها و…روی نیمکت محاکمه خواهند نشست.
  یکی از ده ها جرم بزرگ منافقین فریب یک نسل با اسلام انگیس ساخته ضد سرمایه داری وضد ارتجاع و…مانند علی شریعتی بنفع امپریالیستها برای فرسادن این نسل به قتلگاه امام گوربگوری وتهی کردن جامعه از نسلی فداکار وپاک و پس از انجام ماموریت کنارزدن پرده و پادوئی ومزدوری علنی امریکا میباشد.
  آقای نویسنده
  حتی یک طیف از مردمان نیست که دل خونی از منافقین نداشته باشد.
  انداختن فرش قرمز زیر پای امریکائی ها و صف احترام با سلام نظامی بدانها و…جاسوسی برای امریکا به استناد دو تن از فرماندهان نظامی آنها در عراق وارتباط مستقیم با شرکتی بنام گلدن سیتی بمانند بلک واتر که کارش آدم کشی میباشد بنا به اظهارات رئیس اسبق این شرکت وجاسوسی برای عراق که منجر به کشتار غیرنظامیان در اهواز و…گردید و طبق فیلم های بیرون آمده از کاخ صدام جاسوی منافقین به دو سال پیش از خرداد شصت وهمان زمان که مجیز امام گور بگوری را می گفتند میرسد.
  البته همکاری تنگاتنگ با نهادهای امنیتی رژیم و…جرم هائیست که اگرپرونده مجموعه این جرمها در زیر پای منافقین قرار گیرد احتیاجی به صندلی برای بالا رفتن بهنگام مجازات اینها نخواهد بود.
  آری جناب نویسنده.
  شما بهتر از هر کس دیگری میدانیداینها مشتی از خروار کارنامه سراسر دروغ وجاسوسی ومزدوری منافقین است که از این کارنامه ننگین جذامیان اردوگاه آلبانی خشمی بحق در دل ایرانیان شعله ور ولعنت تاریخ را برای آنان خریداری نموده است.

 4. وقتی مارکس گفت کارگران جهان متحد شوید منظورش این بود که پرجمهای ملی و مرزها را بیاندازید به جعبه آشغال و قدرت سرمایه داران وطنی و جهانی را از بین ببرید.
  آنارشیست-کمونیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>