Comments

بازگشت به گذشته ! / اژدر امیری — 3 دیدگاه

 1. این وسط بیچاره مجاهدین عقب افتاده که تقدیم افغانستان به طالبان درسینی طلائی امریکاآخرین میخ را بر تابوت تخیلات آنهاکوبید.
  اینها فکر میردند امریکا وکلا جهان سرمایه با فرزندان اسلام ناب محمدی درتضاد هستند وبهمین خاطرتا آنجا که امکان داشت تلاش کردند با دلقک بازی خود رابزک دوزک کرده و بعنوان سمبل اسلام دموکراتیک!گوگولی مگولی به مصرف امریکا برسند.
  غافل از اینکه دراین مرحله ازدوران سرمایه داری که مرحله جهانی شدن دیکتاتوری تکنولژیک سرمایه با نام مستعارجهانی سازی میباشد تنها وتنهاجریانات اسلام ناب محمدی میباشند که بدلایل گوناگون واز جمله داشتن پشتوانه ایدئولژیک وپشتوانه تاریخی و…قابلیت مصرف شدن در نقش دشمن استکباررادارند.
  استکباربدرستی تشخیص داد در نبود چنین دشمنی پیش برد اهداف این مرحله بویژه در کشورهای افریقائی وآسیائی تقریباناممکن میباشد وبدرستی تشخیص داد مجریان طرح های خانمان سوز جهانی سازی!در بخش بزرگی از جهان حتما میبایستی جریانات اسلام ناب محمدی باشند.
  اگر رهبری کودن مجاهدین توانائی فرا گرفتن درس از بر سرکارآوردن امامشان در ایران را داشتند شاید که به چنین سیرک مشمئزکننده ای برای جلب نظرارباب جهان تبدیل نمی شدند که بزرگترین واصلی ترین درخواستش وآنهم پس از پنجاه واندی سال مبارزه مصرف شدن ازسوی همان امریکائی باشد که تا دیروز و درانطباق اجباری وخلاف ماهیت با فضای ضد امپریالیستی آن زمان بعنوان دشمن اصلی معرفی میشد.
  اگرضدیت با امپریالیسم ریشه در ماهیت مجاهدین داشت وبنا به اقتضادی فضای آن زمان نبود که در اثرگسترش نیروهای چپ در جهان ومبارزه آنان این فضا ایجاد شده بود واگر دم زدن از مبارزه ضد امپریالیستی پرولتری از سوی یک جریان ارتجاعی مذهبی برای عقب نیافتادن از نیروهای چپ اروپا وآسیا و…نبود غیر ممکن بود یک جریانی با ماهیت ضد امپریالیستی از التماس های مشمئزکننده برای مصرف شدن توسط امپریالیستها سردر بیاورد.

 2. بی خبری کامل از نقشه راه زیگزاگی اربابان جهان دررسیدن به اهداف ازپیش تعین شده اوضاع را چنین بنظر میاورد که نوشته اید.
  اما در این میان آنچه از چهل سال پیش تا کنون بطور حتم روشن شده اینکه اجرای این نقشه راه زیگزاگی از بمیدان آوردن جریانات اسلام ناب محمدی با مدیریت جمهوری اسلامی گذشته ومیگذرد.
  دیروز ایران و لبنان وعراق ولیبی ومصر وتونس ویمن وامروز افغانستان.

 3. خوبه که اقلا ایشون بلاخره امیدش را به صدور دموکراسی از دست داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>