پنج شنبه, ۲۵ شهریور , ۱۴۰۰
   

Comments

مروری بریک قرن مبارزه و سرکوب درایران! / حسن جداری — 5 دیدگاه

 1. میفرمایند کودتا انگیسی بود ومابقی کشفیات حاکی از گستردگی روحیه جمهوری خواهی ملت و… اما همچنان نمی توانند بفرمایند کودتا مشخصاعلیه که بود؟ و عکس العمل طرف مقابل در برابر کودتا چه بود؟.
  امروزه دوران بنجلیسم ودوران ضد اصالت میباشد که به همت والای سرمایه داری جهانی و بکمک بازوی ستبرش اینترنت ودر مجموع دنیای مجازی برجهان حاکم است.
  از پوشاک تامواد خوراکی تا دارو وتا…دنیای سیاست وتااظهارنظرانسانهای کوجه بازار و…
  اکنون من میتوان یک تفسیر در دنیای مجازی منتشر کنم که بله ملت درتنفر از امام خمینی به رئیسی رای داد بدون اینکه احساس مسئولیتی در برابرتفسریم احساس کنم.
  خیلی ها خواهند آمد بنفع ویا بر علیه تفسیر من نظر خواهند داد.
  حالا درست فردایش میتوان تفسیردیگری بدهم که بله ملت از لج بچه شاه به رئیسی رای داد وآش همان وکاسه همان.
  منافع این بنجلیسم بی هویت وبی اصالت نمودن انسانها بنفع نظم نوین برده داری ودیکتاتوری تکنولژیک سرمایه میباشد که فست فود!جای غذا را گرفته و رپ یک مشت مواد فروش وخلاف کارجای موسیقی را و…من میتوانم بنمایندگی از سوی ملتی وروشنفکرانش بر علیه تاریخ ثبت شده بگویم بله روحیات جمهوری خواهی درآنها گسترده شده بود وآب هم از آب تکان نخورد که قربانت این روحیات در کجا ودر کدامین حرکت اجتماعی تبلور عینیت پیدا کرده؟.
  واین حرف ر از قول ملتی بزنم که در انقلاب مشروطه فدا کارهی ها نمود تا شاخ استبداد شاهی را بشکند وهیچگاه بنفع جمهوری خواهی قیام ننمود که هیچ باز هم به شهادت تاریخ نویسان معتبر بخاطر خسته شدن از هرج ومرج وحاکمیت ملوک الطوایفی ونا امیدی از اسلام خور شدن انقلابش اتفاقا از کودتا!و سرکوب خوانینی بمانند شیخ خزعل و…استقبال نمود وروشنفکرانی بویژه چپ که آنها نیز از کودتای انگیسی!استقبال نموده ودر اولین دوره مجلس شورای ملی هشت نماینده داشت.

 2. جناب ناشناس، کودتا انگلیسی بود و رضا خان هم ابزار آنها. بعلت تنفر از ستم پادشاهان در آن مقطع جو جمهوریخواهی در ایران داشت فراگیر میشد. حتی رضاخان را هم انگلیسی ها اوایل با پُز جمهوریخواهی وارد معرکه کردند.

 3. آنانکه میگویند کودتای!رضاشاه اما نمی توانند بگویند کودتابرای ساقط کردن کدام دولت؟.
  قاجار؟
  آنکه آخرین پادشاه راد منشش گفت من آن سلطنت در زیر پرچم روس را نمی خواهم وبه فرانسه رفت وعطر فروشی باز کرد.

 4. بدست زحمتکشان کافی نیست. هیتلر هم بدست کارگران شد صدراعظم.

 5. نقد رژیم دیگر ارزش ندارد. نقد رژیم بسیار ساده است و ساده شده، مهم آن نظمی است که میخواهید بعد از سرنگونی رژیم بیاورید. این تعیین میکند که خود شما ارتجاعی هستید یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Page generated in 0,849 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوار ابزار