شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰
   

Comments

نمایش انتخابات با بازیگران دست چندم / محمد حسین یحیایی — 1 دیدگاه

 1. میخوانیم:
  “مردم در کشور های دمکراتیک به احزاب سیاسی با شناخت کامل از برنامه آنها رای می دهند”
  اصلا درست نیست.
  منظور از نویسنده کشورهای اروپائی است.
  یعنی کارگران غربی میدانند که استثمار می شوند و نوکر و کلفت سیستم هستند و کشورهایشان امپریالیستی و استعمارگر هستند و به آن سیاستها رای میدهند؟
  البته که نه.
  در کشورهای اروپای غربی تمام برنامه های آموزشی از طریق موسساتی تعیین می شود که در دست سرمایه داران بزرگ است . کجا در کتابهای درسی آنها از شورش و انقلاب ضد سرمایه داری میگویند؟
  تلویربون و رادیو و روزنامه همه در انحصار سرمایه دارهاست و عوامل امنیتی در آنها کار میکنند.
  در آگهی های تجارتی ۲۴ ساعته رسانه ها ی غربی تبلیغ نخریدن اشغال می شود و یا تبلیغ فرهنگ مصرفی و پیشی گرفتن و نوکری کردن؟
  خود تبلیغات تجارتی تبلیغ سرمایه داری و فرهنگ اربابی و نوکری آن است.
  نویسنده از خودش نمی پرسد که جرا سیاست تبلیغاتی شبکه های اصلی و عمده خبری کشورهای غربی همه یکجور خبر و تحلیل پخش میکنند؟
  مثلا همه میشوند ضد پوتین. همی میگویند فلسطینی ها تروریست هستند. همه میگویند نتو ارتش آزادی مست. نویسنده از خودش نمی پرسد که وقتی کارگران اعتصاب و اعتراض میکنند، چرا رسانه ها روی چند نفر که در و پنجره خرد میکنند متمرکز می شود؟ در بعضی از این کشورها وقتی کارگران اعتصاب میکنند، روزنامه ها دارند خبر جفتگیری پسر ملکه را پخش میکنند.
  حتما خود کارگران غربی هستند که گفته اند بیائید درامد و مزایای ما را کم کنید و تعداد میلیاردرها را زیاد کنید، سال بازنشستگی ما را کم کنید، اخراج ما را آسوده کنید، رهبر اتحادیه اطلاعاتی و مافیائی برای ما بگذارید، ما را به افغانستان بفرستید، در دنیا کودتا کنید، قذافی را بکشید، به عراق حمله کنید، از اسرائیل دفاع کنید و اسلحه بفروشید، به رژیم عربستان کمک کنید تا اسلام حفظ شود و سر از بدن جدا کند و هزار تای دیگر.
  حتما مردم رای دهنده آمریکا و انگلیس بودند که گفتند رژیم مصدق را با اوباش و ارتش سرنگون کنید و جای آن شاه را بگذارید تا دیکتاتوری کند، تا کمپانیهای چند ملیتی بریزند به استفاده از نیروی کار ارزان، تا آشغال صادر کنند و نفت را با آنها مبادله کنند.
  کارگران به ارباب خود رای میدهند چون اربابان مغز آنها را شستشو میدهند. مغز شستشو داده شده نمیداند چه غلطی دارد میکند و نمیداند معنی آنچیزی که به آن رای میدهد چیست.
  خود شما احتمالا بعلت ناآگاهی و فریب خوردن از سیاستمداران پرو غربی و فیلسوفان حقه باز غربی در انتخابات سال ۸۸ شرکت کردید و این توهم را تبلیغ کردید که مردم دارند در روند دموکراتیک جامعه به موسوی رای میدهند.
  رژیم جمهوری اسلامی یک رژیم آدم کش است، چطور ۴۰ میلیون در انتخاباتهای آن شرکت کردند، یعنی ما چهل میلیون کارگر آدم کش و طرفدار
  شکنجه و ترور و سرمایه داری و استثمار شدن داریم؟
  تاریخ جمهوری اسلامی که از سال ۸۸ شروع نشد.
  آنارشیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Page generated in 0,972 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوار ابزار