پنج شنبه, ۲۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
   

Comments

اطلاعیه « خطاب به نیروهای مبارز و انقلابی ! » روابط عمومی چریکهای فدایی خلق ایران — 2 دیدگاه

  1. بیانیه شما با گفتن همه حقیقت ربطی ندارد. تنها بخشی از حقیقت را گفته اید و بخش زیادی از ان مسکوت گذاشته اید. شما صادق نیستید و به صداقت احمدزاده ها و حمید اشرفها پشت کرده اید. زبرا شما قبل از بیرون دادن این بیانیه می دانستید که که یکی از رقفای کمونیست انقلابی ( نه مشکوک و فریبکار و آنچه شما ناصادقانه به او انگ زدید) که به مشی احمدزاده و رفیق کبیر حمید اشرف معتقد است اطلاعیه ای در باره نفوذ وزارت اطلاعات در گروه تلگرامی “پیشتاز” که مرتبط با سازمان اقلیت است بیرون داده است. او با مسئول پیام فدایی بعد از بیرون دادن آن اطلاعیه شان تماس گرفت و کل ماجرا را برایش توضیح داد. قصد او فقط این بود که مسئولانه شما را از آنچه گذشته است مطلع کند. اما چون آن رفیق با تشکیلات شما علیرغم اینکه به خط احمدزاده حمید اشرف معتد است ولی با سازمان ارتباط تشکیلاتی ندارد و نمی خواهد داشته باشد او را تخطئه کردید و به او انگ مشکوک و بریکار زدید!!. اگر او فریبمار بود با شما تماس نمی گرفت که کل ماجرا با شما در میان بگذارد. اما شما این بیانیه را فقط برای مطرح کردن خودتان و سرکوب رفقای که آن اطلاعیه را بیرون دادند، نوشتید و بیرون داده اید. در واقع شما به اقلیت نان قرض داده اید و باز مانند ۴۰ سال گذشته با سرکوب رفقای انقلابی کمونیست که به حکم تعهد اقادم به افشار مارجای نفوذ سازمان امنیت در گروه تلگرامی “پیشتاز” کرده است می خواهید خودتان به عنوان یک سازمان “مبارز” و “انقلابی” مطرح کنید. اما همه میدانند کلیه سازمان های خارج نشین از جمله چریکهای فدایی خلق ایران مدعی کمونیسیت بودن ۴۰ سال است که هر کس را جسارت کرد که حقیقت را در مورد یک سازمان خارجه نشین بگوید با برچسب “مشکوک” و “فریبکار” تخطئه کرده اید. کاری که شما نویسنده گان این بیانیه کرده اید تکرار همان شیوه و روکرد نخنما شده است.
    اکثریت سازمان های خارجه کشور نیشن به هم نان قرض میدهند تا به عنوان یک جریان مقبول دیگران پذیرفته شوند. شما هم یکی از آن سازمانها هستید. و باید بدانید که زمان چنین شیوه های سرکوبگرانه به سر آمده است و جوانان نسل نوین کمونیست به شما و بیانیه هایتان وقعی نمی گذارند و دیر نیست که از درون شعله هاو بذرهای نوین و جوان جنبش کمونیستی در داخل کشور با خط کشی با همه امثال شما راه خویش را پیدا خواهند کرد. نباید فراموش کرد که احمدزاده ها و حمید اشرفها و تقی شهرام ها در زمانی که اکثر سازمانهای خارجه نیشن حراف و بیعمل راهشان را تخطئه میکردند، در داخل ایران از درون مبارزات علیه دشمن طبقاتی سربلند کردند و به رهبران و تئوریسن های نسل دهه ۴۰ و ۵۰ تبدیل شدند. اگر آنها می خواستند به حرافان خارجه نیشن گوش کنند جنبش کمونیستی باآن عظمت و شکوه وجود نداشت. بگذار چریکهای فدایی خلق ایران چنین بیانیه هایی برای تخطئه مبارزین جوان نسل نوین کمونیست داخل ایران و برای مطرح کردن خودشان به عنوان یگانه سازمانی که راه حلل برون رفت از بحران سیاسی تئوریکی که جنبش کمونیستی ایران با آن روبرو هست، بیرون دهند. این گونه سازمانها سالهاست از شرایط عینی حاکم بر جهان تحت حاکمیت سیستم سرمایه داری-امپریالیستی جهانی و تاثیرش در سرمایه داری ایران و اوضاع داخلی ایران تحت حاکمیت سران جمهوری اسلامی در تحمیل فقر و ستم و استثمار به مردم ایران تحلیل علمی ندارند و کارشان شده است اطلاعیه و بیانیه صادر کردن در سکوب کمونیستهای انقلابی نسل جوان داخل کشور و همچنین خارج کشوری که گوششان به صحبتهای اینها در همه زمینه های دیگر بدهکار نیست ئ تحلیل ها و رویکردهای منکوب گرانه نه شان به رخ این نسل میکشند!!!!

    بذرهای نسل نوین و جوان جنبش کمونیستی به همراه و با کمک بسیاری از رفقای نسل قدیم وقادار به علم کمونیسم انقلابی و انقلاب کمونیستی در ایران در حال گسترشند و حاضر نیستند زیر بار تئوری بافی ها و تحلیهایی ناصحیح و انگ زدنهای آندسته از رهبرانی که خود را یگانه سازمان کمونیستی می دانند، بروند.
    به خود آیید و بیرون دادن اینگون بیانیه های چندش آور دست بردارید که کلاهتان ۴۰ سال پس معرکه است.

    • رفیق بهزاد با شما موافقم. به نکات خوبی برای روشن شدن اذهان عمومی اشاره کردید. دستتان را به گرمی میفشارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Page generated in 1,731 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوار ابزار