Comments

آتش چهارشنبه سوری بجان و کاخ آخوندی / بهنام چنگائی — 6 دیدگاه

 1. حکومت غیر دینی افغانستان که با طالبان سوپر اسلامی می جنگد:
  “با تکمیل آبگیری سد کمال خان در ولایت نیمروز و در نزدیکی مرز ایران با حضور رئیس جمهوری افغانستان رسما افتتاح شد. آقای غنی گفت که پس از این به ایران “آب در مقابل نفت” می‌دهیم.”

 2. شما در بحثی در روشنگری قادر نبودید که آلترناتیو مشخصی را در مقابل جمهوری اسلامی ارائه بدهید، این دقیقا همان نه امروز به جمهوری اسلامی است. نه توخالی و بدون تعیین خصوصیات تشکیلاتی-اقتصادی آنچیری که قرار است جای آن بیاید. مقالات شما این نه را مدتهای زیادی، قبل از اینکه شازده جمهوریخواه بشود ، تبلیغ میکرد. این تبلیغ در مقالات شما پنهان و خجالتی و در کامنتها و باند بازی های مثلا متحد کننده شما کاملا عیان است. تازه ، بعد از اینهمه کله ملاق زدنها، هنوز هم از مریم رجوی عقب تر هستید.
  برنامه ده ماده‌ای مریم رجوی بطور خلاصه عبارت است از:

  ۱ـ جمهوری مبتنی بر آرای مردم

  ۲ـ کثرت‌گرایی و آزادی‌های فردی

  ۳ـ لغو مجازات اعدام

  ۴ـ جدایی دین از دولت

  ۵ـ برابری زن و مرد

  ۶ـ نظام قضایی مستقل و عادلانه

  ۷ـ احترام به حقوق‌بشر و منع هر گونه تبعیض

  ۸ـ فرصت‌های برابر اقتصادی

  ۹ـ همزیستی مسالمت‌آمیز

  ۱۰ـ ایران غیراتمی

 3. از آنجائی که من می آیم دوستی شما با سلطنت طلب و سوسیال دموکرات هوادار بورژوازی و چرب زبونی های شما کردار درستی نیست و با نیات پلید هژمونی طلبی و از پشت خنجر زدن شناخته می شود. دلتان میخواست حول دولت غیر دینی اتحاد ایجاد کنید، شازده هم به شما لبیک گفت. حالا چپی نیست که این توطعه سرنگونی بی قید و شرط شما را نقد نکرده باشد.

 4. جناب ناشناس سلام؛
  ای کاش در گمانم می گنجید و در کردار شما نیز می شد دید و یا دستکم من می دیدم که شما در پی ایده آل های زهنی تان چه می کنید که مرا سرزنش به پشت میزنشینی کرده و می کنید.

  و ای کاش شما به تباهگری و ویرانگری و پلیدی گسترده رژیم اسلامی ـ ولائی پی برده بها دستکم راه چاره ی رهائی را پیشنهاد می دادید پیش از آنکه ایرانی و ایران بیش ازین زمینگیرشود.

  شما مجازید و همچون همیشه می توانید بنویسید بی آنکه راهبرد و راهکاری مفید بحال امروز دهید.

  همچون همیشه می گویم: بزرگترین مانع پیشروی بسوی دستکم ها ” که نان و کار و آزادی” باشد جز این نظام پلشت و ریاکار نیست و راهی هم جز سرنگونی ریشه ای آن بکار ساختن فردای مان درنمی آید.
  باسپاس

 5. اینهم از همان همه با هم های سرنگونی طلب پشت میز بشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>