شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰
   

Comments

فخری زاده طراح اصلی اتمی رژیم را چه کسی ترور کرد؟!/ عباس (بابک ) رحمتی — 1 دیدگاه

 1. کثافتکاری ها و آدم کشی های دولتها پایانی ندارد اما نظام سرمایه داری میتواند از بین برود.
  .
  مقاصد ترورها علیه کارکنان رژیم استعماری (نوعی از استثمارگری) است و مقاصد نظامی و غیر نظامی دولت ایران حفظ نظام بردگی مزدی ، یعنی استثماری. کارگران ایران و اسرائیل و آمریکا قربانی نهائی این مقاصد و اعمال هستند.
  .
  هم دولت ایران و هم دولت آمریکا و هم دولت اسرائیل از نظام سرمایه داری (بردگی مزدی) محافظت میکنند. در نظام سرمایه داری کارگران برده مزدی هستند و استثمار می شوند و سرمایه دارها ارباب هستند و از طریق استثمارکردن ثروت انباشت میکنند. کارگران ایران و اسرائیل و آمریکا در جنگ و صلح میان این دولتها هیچ منافعی ندارند. کارگران این کشورها باید علیه نظام بردگی مزدی متحد شوند و این نظام و دولتهای محافظشان و مرزها را از بین ببرند. غیر از این، بردگان مزدی هیچ ثباتی در زندگی نخواهند داشت و تمام دقایق زندگی خودشان و فرزندانشان پر از ریسک و ترس و ناامنی شغلی و زیستی خواهد بود. یا نظام سرمایه داری را الغا میکنیم و یا تا ابد برده خواهیم ماند.
  .
  نه خدا، نه ارباب، نه قهرمان!
  .
  آنارکوسندیکالیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Page generated in 0,797 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوار ابزار