یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰
   

Comments

طرح استعماری چین درایران! <br>عباس ( بابک ) رحمتی — 2 دیدگاه

  1. آخر عقل کل صبر کن حد اقل متن قرار دادمنتشر شود بعد همراه با جریانهای مدیای غربی که مشکل اصلی شان چین است همراه شو.
    اینکه ماهیت رژیم ایران ضد مردمی است وناچارا برای سرپا نگه داشتن وضعیت اقتصادی خود مجبور است که درمقابل تحریم ها امتیازاتی بدهد مشخص است ومنافع تنها حکومت خود را می بیند ولی آدرس رسانه اکونومیست دادن واز قول شیرین هانتر فاکت اوردن که تکیه اشان بر “منابع آگاه” داخل رژیم است، قابل اعتماد نیست. و احمدی نژاد هم حتما قابل اعتماد به عنوان یک منبع است؟ ولی مدیای غرب وسیاستمداران آمریکایی که بویژه الان دلشان برای منافع مردم ایران بسیار سوخته است اینگونه بالا پایین میپرند وشما ها با آنها همراه شده اید وجو گیر شده اید. میشود وباید علیه این رژیم بود ولی من مطمئن هستم که اگر شماها هم سر قدرت بودید و امریکا دست به تحریم شما میزد دراین وسعت برای حفظ نظام خود همین ادم فروشی ها را میکردید. به قول ویل دورانت تاریخ شناس آمریکایی در کتاب درسهایی از تاریخ میگوید:شورشیان عموما وقتی به قدرت میرسند همان اعمالی را انجام میدهند که خود روزی مورد انتقاد قرار داه بودند. این است نباید حداقل در چاه سیاست های ضد چینی امریکایی ودست راستی های باصطلاح اپوزیسیون ایرانی شد و یک تحلیل واقعی ونه براساس مدیای غرب وسیاستمداران غربی و امثال احمدی نژآد که او هم خبر ا زمحتوی ندارد تکیه کرد. البته همین که رژیم مخفی کاری میکند خود نشان میدهد که چیزی برای مخفی کاری دارد ولی تمامی این شایعات درمورد حتی عدد بیست وپنج را هم فعلا منکر میشود. اپوزیسیون ایرانی باید یاد بگیردکه تحلیل خود را از وضعیت داشته باشد نه اینکه با فاکت های مدیای غربی که بدنبال سیاست های خود هستند یا تنها منابع رژیم که با هم دعوا وجنگ بر سرقدرت دارند مسائل را تحلیل کند مثل تحلیلی که این آقا دراین مقاله فوق کرده است. یا مدیای غرب ، یا شیرین هانتر یا احمدی نژآد این سه منبع ایشان است .

  2. این درست است که جناح اصلاح طلب رژیم تمایل به نوکری برای جناح غربی سرمایه داری جهانی دارد و جناح تندروی آن تمایل به جناح شرقی. راه حال انقلاب علیه بردگی مزدی در ایران و جهان خاکستر کردن تمام سیاست بازی های بورژواهای مذهبی و غیر مذهبی است.
    آنارکوسندیکالیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Page generated in 1,040 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوار ابزار