پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹
   

Comments

درخواست شیرین عبادی و احمد منتظری از نرگس محمدی برای پایان دادن به اعتصاب غذا — 1 دیدگاه

  1. (دو طفلان مسلم) و (دوطفلان نرگس)اسلام را، همین گریه ها نگه داشته است.(روح الله خمینی انسانکش)
    آخوندهای حکومتی مرتجع و تبهکار، در زندگی واقعی خودشان، از تمامی پیشرفت های مادی و علمی و مدرن، و تمامی لذایذ زندگی برخوردارند. این طیف طفیلی و مفتخور، زاهدانی ریاکار هستند، که در زندگی واقعی خودشان، کاملن «ماتریالیست» هستند. اما، برای عوام فریبی و بهره برداری از باورهای مردم عوام، برای تضمین همین منافع مادی و زمینی خود، در اشاعه خرافات، لحظه ای دریغ نمی کنند. عزاداری و نوحه خوانی و ندبه و زاری، برای امام حسین خود را ، به عنوان ماده ای تخدیری، برای فریب مردم همه ساله بکار می گیرند. گریاندن مردم عوام، حکم مسکنی را دارد، که برای تسکین دردها و آلام مردم، بوسیله این باند تبهکار بخوبی مورد بهره برداری قرار می گیرد. بقول خمینی انسانکش، اسلام را همین «گریه ها» نگه داشته است.
    یکی از مراسمی که همه ساله کارنوال تخدیر و عموامفریبی را به راه می اندازند، مراسم تعزیه خوانی در ایام عاشوراست. در اجرای این مناسبت، از رنج علی اکبر و علی اصغر، و لبان تشنه طفلان مسلم، نوحه سرائی می کنند. از بستن آب رودخانه های دجله و فرات بروی حسین و زینب و مسلم و فرزندان و یارانشان، نوحه سر می دهند. حجله قاسم و گهواره علی اصغر در خیابان ها راه می اندازند، تا مردم را بگریانند، و این سنت های ارتجاعی را برای حفظ بساط زندگی انگلی خود تداوم بخشند.
    از این تبه کاران باید پرسید، شما که اینهمه در باره غربت و لبان تشنه طفلان مسلم، و علی اکبر و علی اصغر، نوحه سرائی کرده و می کنید، چرا زنی بیمار را به اسارت گرفته اید،و به «تشنگی و گرسنگی» (اعتصاب غذا) می کشانید، و برای لحظه ای شنیدن صدای فرزندانش، او را زجرمی دهید؟
    تف بر دین و آئینتان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Page generated in 0٫772 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوار ابزار