شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹
   

Comments

پس آنگاه که به قدرت رسند چه ها کنند!
خدامراد فولادی
— 7 دیدگاه

 1. گول غلط منطقی “فرار از موضوع بحث” را نمی خورم، به انگلیسی معروف است به: red herring fallacy

  بسیاری از مارکسیستها از این غلط منطقی استفاده میکنند تا در فرضیه های ناموفق خود خوش باشند.

 2. به ناشناس . نظرهای ات راگفتی ، بسیارخوب. اما برای اثبات حسن نیت ات واینکه ریگی به کفش نداری اتهامی راکه به من زده ای وهنوز آنرا ثابت نکرده ای با «ارجاع به منبع » ثابت کن. یعنی : کپی برداری من ازپلخانف، وبگو توکی وچگونه مچ مراگرفتی و این کپی برداری راروکردی حاشیه نرو وخودت رابه کوچه ی علی چپ نزن.

 3. مقاله آقای چنگایی را خواندم، این مقاله به جنگ دو جناح از رژیم و انعکاس آن در مراسم مرگ رفسنجانی می پردازد. او ذکر میکند که اصلاح طلبان رژیم ایران به جنایت علیه بشریت محکومند، آنها هوادار قانون اساسی اسلامی هستند و راه حل آزادی ایرانیان سرنگونی رژیم است. او به رژیم و جناح اطلاح طلب آن انتقاد کرده، به شرکت کنندگان در مراسم ناسزا نگفته است. برای درک مطلب، این را تصور کنید که شاه میلیونها آدم را جمع کند که شعار جاوید شاه بدهند، انتقاد کردن به شاه، ناسزا گفتن به کسانیکه دعوت او را پذیرفته اند نیست. از آقای جنگایی دفاع نمی کنم، او خودش بهتر میتواند از خودش دفاع کند. میخواستم ببینم که واقعا، در فاکت، همه لنینیستها چگونه به شرکت کنندگان مراسم مرگ رفسنجانی ناسزا گفته اند. متاسفانه، هنوز قانع نشده ام که چنین چیزی حقیقت دارد.

  من هم مثل آقای چنگایی، به اپوزیسیون اسلامی هوادار قانون اساسی اسلامی اعتماد ندارم، فرق من با آقای جنگایی این است که من لنینیست نیستم، شاید او هم نباشد.

  سرنگونی طلب بودن ربطی به لنینیست بودن ندارد. بعضی ها توده ای ها را لنینیست میدانند، خیلی از توده ای ها، شاید همه آنها، سرنگونی طلب نیستند.

  ممکن است مسئله شما لنینیست بودن نیست، سرنگونی طلب بودن است. اگر در مورد مسائل ایران و راه حلها بنویسید، روشن خواهد شد.

 4. کلمه ناسزا عمدتا بعنوان فحاشی درک میشود، این درک من است. حال چون ناسزا میتواند معنی ناشایست بدهد، برای اینکه به فرصت طلب و ریاکار محکومتان نکنند، آیا کلمه ناسزا را در مقاله اتان با کلمه ناشایست عوض میکنید؟

 5. ادامه ی به همیشه در صحنه- حالاتوخیلی پای بند ارجاع به منبعی؟ چرا وقتی نوشتی«فولادی از پلخانف کپی برداری کرده ومن مچ اوراگرفتم» ومن فولادی ازتوخواستم کپی برداری ام از پلخانف راروکن دررفتی؟هنوزهم منتظرم آن کپی برداری هاراروکنی یادست ازپارازیت اندازی برداری.

 6. جناب همیشه درصحنه. اولن مقالات بسیاری از لنینیست هادرسایت روشنگری درج نمیشود و توکه همه جاسرک میکشی وحاضروناظری حتمن این را میدانی. ثانین مقاله ی«سرنگونی یاتوهم سربه راهی رژیم »ازآقای بهنام چنگائی را بخوان تا مفهوم ناسزاگوئی رابفهمی.ثالثن اگرنمیدانی بدان ناسزاگوئی تنها به معنی فحش نیست بلکه به معنی مخالف خوانی وتحقیر هم هست..بروهمه ی مطالب لنینیستها درهمه ی مواردونمونه هائی که من درمقاله ام ذکرکرده ام مطالعه کن تا بفهمی اهانت وناسزاگوئی یعنی چه.

 7. بسیاری از مقالاتی که توسط روشنگری درج میشود از لنینیستهاست. آنها در کدام یک از این مقالاتشان به شرکت کنندگان مراسم مرگ رفسنجانی ناسزا گفتند؟ اگر چنین بوده، چرا به منابع رجوعی داده نشده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Page generated in 0٫759 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوارابزار