Comments

فراخوان دوباره به یک آکسیون مدنی ساده و بی‌خطر / محمد علی اصفهانی — 5 دیدگاه

 1. قابل توجه:
  حساسیت کامنت نویس معلوم الحال ضد مجاهد که معمولاً از کلمه رژیم برای مجاهدین یعنی کلمه «منافقین» استفاده می کرد و این دفعه از ترس لو رفتن این کار را نکرده روی این فراخوان می تواند دلیل خوبی برای مناسب بودن و جدی بودن پیشنهادی که در این فراخوان داده شده است باشد.

 2. بقول کامنت آقای اصفهانی پیشنهاد خیلی خوبی است بشرط آنکه بتوان با بوق زدن امریکا را وادار به رها کردن قلاده برادر مسعود نمود.

 3. پیشنهاد خیلی خوبی است ولی همان طور که در مقاله نوشته شده همه چیز به حرکت اول که به اشتراک گذاشتن در سوسیال مدیاست بستگی دارد.
  بالاخره ما می خواهیم بفهمیم که به جای تفرقه و جنگ و دعوا در سوسیال مدیا می توانیم استفاده بهتری از این امکان مدرن بکنیم یا نه؟

 4. راستی یادم رفت عرض کنم مرادتان از مردم جهان آیا گینه وکنگو و افغانستان و…را در بر می گیرد؟
  اگر می گیرد بفرمائید نقش آنها در سیاست جهانی یعنی دقیقا نقش آنها درتعین ضریب سیاست امریکا ونوچه هایش چقدر است؟ که بوق زدن ما این ضریب را بالا ببرد؟.
  اگر منظور مردمان جهان مردم غرب است که آنها اگر خیلی زور بزنند که تا بحال زده وموفق شده اند از رندانی کردنشان در خانه پیش گیری کنند.
  خواهش میکنم اگر بوق جواب نداد و بعدش ترمز کردن را برای انداختن رژیم اسلامی پیشنهاد دادید رهنمود نگاه بخارجه را از ما دریغ بدارید که اتفاقا سر مجاهدین بخاطر سقوط در این چاه تزئین شده بعنوان راه سرنگونی از فرنگ بریده شد که در این مورد دمشان گرم که مردم را از فرمان روائی یک فرقه دچار مریضی مذهبی جنسی که ربطی به اسلام ندارد وخاص دوران انگیزاسیون اروپا می باشد که کشیش ها در خواب مردمان کلیسا رو نیز دخالت مینمود تا خواب جنسی ندیده باشند ومریدان کلیسا ونه رهبر عقیدتی آنها از آمیزش جنسی محروم بودند نجات داد.
  شرایط جرکت واعتراضات وخیزش های مردم ایران دقیقا این چنین است محاصره از سوی دست کم بیست ودو کشور استکباری شامل کانادا و به اضافه شیطان بزرگ.
  در معنی سرمردم روی سندان اروپا وامریکا وکانادا وزیرچکش رژیم اشغالگر اسلامی.
  چین وروسیه را همین امریکا بعنوان ترمز زدن زیرآب رژیم تبلیغ کرده ومیکند وگرنه در همین چهل ساله امریکا حکومت ایران وعراق ومصر و لیبی و پاکستان و یک کشور عربی دیگر که اکنون یادم نیست را از جاکنده واسلامیون ضد خدا را جایشان گذاشته وهمین تازگی طالبان را رو راست بر افغانستان گماشت که در دوره امپراتوری روم وایران وچین و…امپراتورها وشاهنشاهان این چنین شاهان دست نشانده را بر حکومت نمی شناندند وجیک چین وروسیه نتوانست در بیاید.
  اشتباه نکنید من چپ نیستم سرمایه داری جهانی نام مرا راست ونام فامیلی مرا افراطی گذاشته است.

 5. قربان شکلت در شهر تهران دوازده میلیونی ودر شهرهای بزرگ دیگر که از بامداد تا بوق سگ ملت بوق میزنند کاشکی میفرمودید بوق نزنید تا شاید توجهی جلب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>