Comments

آینده پادشاهی و جمهوری در ایران / جواد قاسم آبادی — 2 دیدگاه

 1. اتفاقا برخلاف القائات غیر واقعی نویسنده در مورد دموکراسی!مردم ایران در کلیت بدرستی دموکراسی!را فهم کرده اند که چیزی بیش از حاکمیت اشراف برمردم نیست.
  وجود بیش از پنج میلیون ایرانی در غرب کمک بزرگی به مردم داخل ایران در فهم دموکزاسی!نموده است.
  این پنج میلیون منهای کسانیکه در عالم خیال دموکراسی! را به تصویر وبرای آن هورا می کشند از نزدیک شاهدند که انتخاب از اشراف ورای از مردمان است.
  شاهدند که تا امرور نه یک کارگر،نه یک پزشک ونه…هیچ کس بجز کسانیکه در حلقه اشرافیت وهزار فامیل قرار دارند بر کرسی ریاست جمهوری وپارلمانها ننشسته است.
  این پنج میلیون از نزدیک شاهد سانسور بد تر از رژیم وسرکوب میباشند وبدون شک تجربه عینی خود از دموکراسی!با بستگان ودوست وآشنا به شراکت می گذارند.
  در ضمن جناب نویسنده رژیم کوهی باقی نگذاشته که ما از پشت آن ببایم ومتوجه نشویم شما اندر هئیبت یک فیلسوف!تقصیر اینهمه ویرانی وفلاکت از گردن رژیم اشغالگر برداشته وبر گردن نداشتن دانش دموکراسی! میلیونها کارگر وزحمتکش وحاشیه نشین و…محتاج به نان شب می گذارید.
  اتفاقا از شما که داعیه دانش فیلسوفانه دموکراسی دارید باید پرسید چرا وبه چه دلیل تلاش دارید یک متاع گندیده بورژوازی را بر ما غالب کنید؟.

 2. چند سال پیش اخطار میدادم که شعار سرنگونی طلبی، شعاری است که خیلی ها برای مبارزه نکردن با اصل قضیه آنرا علم میکنند. همان موقع ذکر مبکردم که جمهوری و دموکراسی خواهی هم چیزی نیست جز بکنار زدن اصل قضیه. حالا همانها که با ژست سرنگونی طلبی می آمدند و منرا محکوم به رژیمی بودن میکردند، خودشان دارند می بینند که شعار سرنگونی طلبی و دموکراسی خواهی و جمهوری خواهی شان یک شاهی ارزش ندارد چون سلطنت طلبان هم با همین شعارها جلو می آیند.
  حال دوباره و برای صدمین بار ذکر میکنم که اصل قضیه سرنگونی، دموکراسی، جمهوریخواهی و این شعار بوزژواها : “آزادی و برابری و عدالت” نیست بلکه آزادی از بردگی مزدی است. کسانیکه آن شعارها را مبدهند، در ارباب سرمایه دار بودن، با سلطنت طلبان جمهوریخواه شده وحدت دارند.
  ضد-اقتدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>