Comments

بهنام چنگائی: جنگ نان آوران با خدا و ملا — 5 دیدگاه

 1. آقای چنگائی گویا درست گفته اند حرف حساب جواب ندارد.

 2. فرمایش شما برای شما متین امااتفاقا همین مردم بلازده که میفرمائد بر علیه شاه هستند با شعارهای خود وهمین اخیرا در گلپایگان وابدذه و اصفهان و… شبح شاه را بر فراز ایران نگه داشته اند.
  اپوزیسیون پنجاه سال پیش با گره زدن خود به امام گوربگوی بازی را باخت وبه تاریخ پیوست.
  امریکا ورژیم اسلامی از دفن سیاسی منافقین پیش گیری تا با منافق مالی خیزش ها واعتراضات اجتماعی آنها را نجس نمایند.
  سفرشاب زده مایک پمپو وزیر امور خارجه ترامپ به آلبانی و منافق(اعضاء مقاومت) خواندن فرزندان کارگران و… در بحبوجه اعتراضات شهرهای جنوبی هیچ توجیحی بحز همکاری یا خامنه ای در منافق مالی اعتراضات ستمدیگان فرو دست ندارد.
  اما این توطئه در سکوت علامت رضای اپوزیسیون!و از جمله شما است که سالیان سال است پیش میرود.
  دراین زمان که شاهی وجود ندارد وشازده الدنگ نیز در خدمت شیخ است فحش بقایای اپوزیسیون به شاه که شامل شما هم میشود در معنی دامن زدن به بحث انحرافی حکومت دوباره! شاهنشاهی برای لاپوشانی توطئه امریکا ورژیم اسلامی در منافق مالی ونجس کردن خیزش ستمدیگان است وگرنه کسی وازجمله شما نمیتواند منکر این توطئه امپریالیستی-اسلامی بر علیه تهی دستان جان بلب رسیده باشد.
  بر علیه شیخ نوشتن وبر علیه امپریالیسم غیر قابل لمس نوشتن در این روزگار که مرگ بر خامنه ای محور شعارهای اعتراضات میباشد هنر نیست بلکه افشای انواع توطئه های امپریالیستی وزدوبندهایش با رژیم اشغالگر بر علیه خلق جان بلب رسیده واز جمله همین توطئه خطرناک منافق مالی اعتراضات مردمی هنر است.

 3. جناب ناشناس درود؛

  من از شما پوزش می خواهم که شبح را شیخ خوانده بودم!
  به باور و گمان من در کانون خرد و تجربه تاریخی انسان کار و تلاش، امروزه دیگر شاه و شیخ جائی ندارد و در راستای دگرگونی های اجتناب ناپذیر زمانه و فرداها نمی گنجد.

  اگرچه با تبهکاری ها و تباهی ها و… فاشیسم شیعی اسلامی، دستگاه مونارشیسم کپکزده آبروئکی برای خود بازیافته است اما این هرگز بدین معنی نیست که مردم بلازده شاهی و شیخی ما جسارت فراروئی را از دست داده و ای بسا بخواهند شبح شاه مرده را که چهاردهه است نابودگشته آنرا دوباره بپذیرند و با گشاده روئی به عصر شاهنشاهی چندش انگیز برگردند. نه چنین نیست و نمی تواند باشد. زیرا دودمان شاهنشاهی در درون اشغال دان تاریخ جای دارد و شبح اش هم بی روح و کالبد است.

  از همینرو نقش همه ی ما بیش از همه درین فراروئی ها روشنگری و افشاگری این دو پدیده فرسوده تاریخی می باشد که همچنان مزاحم حرکت تاریخ و مانع بزرگ پیشروی ها بوده و می باشند.
  باسپاس

 4. جناب ناشناس درود؛

  نگاهی بسیار تیزبینانه و همچنین درستی ست. شیخ ِ شاه بر فراز ایران! اگر شما نیز آنگونه نگاه و نقدکرده اید و علل قدرتیابی شیخ را برنوشته اید که من از این پانویس تان برداشت می کنم و خود نیز بر آن باوردارم، پس این دید با همه ی تلخی اش ولی بسیار بجاست. چراکه شیخ فرومایه محصول یکراست شاه یکه تاز و خودکامگه بود. زیراکه همگی می دانیم که در دوران او ” شاه” بجز ملا و مکلا و دم دستگاه های دینی آنها هیچ فرد و جریانی نمی توانست بی تاوان زندان و مرگ اندکی فضای باز برای بازتاب دیدگاه های مخالفانه ی خود بیابد و دیدگاه اش بیرونی کند.
  باسپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>