Comments

مسخرگی و وارونه انگاری حمید عباسی در انکار حقایق دادگاه استکهلم / امیر جواهری لنگرودی — 3 دیدگاه

 1. لااقل این پیشرفت حاصل شد که دیگر از کلمه منافقین استفاده نمیکند. ضد-اقتدار

 2. محض اطلاع نویسنده وخوانندگان محترم حدود نهصدوشصت تن از مجاهدین جداشده بهنگام اشغال عراق با رضایت مکتوب خود که تسلیم عفو بین الملل ونیروهای ائتلاف نمودند به ایران رفتند ورژیم خون خوار نیز در جهارچوب منافع وخطی که با مجاهدین میرود آزاری بدانها نرساند وکمک مالی هم برای کسب وکارراه انداختن نیز بدانها نمود.
  باز محض اطلاع این چهل وشش تنی که اخیرا از رهبری مجاهدین بخاطر آزار جسمی وروحی و… شکایت به دادگاه رژیم برده ودادگاه نیزپرونده شکوائیه ها را به دادگاه لاهه ارجاع نموده است از همان نهصدو اندی میباشند.
  باز هم محض اطلاع، رژیم در چهارچوب منافع خود تا کنون حتی یک نفر از مجاهدین به ایران رفته را نه شکنجه ومحبوس ونه اعدام نموده است.
  رژیم پس ازقتل عام پنجاه ودوتن از مجاهدین در عراق خط خاصی را در محدود کردنشان در آلبانی بکمک البته امریکا وپیش گیری از فروپاشی کامل آنها میرود.
  طبعااین خط حفظ یک شیر بی…بعنوان دشمن قدار!نظام مقدس! الهی در تضاد با اعدام و تزریق شهید بدان میباشد.

 3. از نحوه حرف زدنش و کلماتی که بکار می برد روشن است که مثل سران جمهوری اسلامی و سران همه هرمهای قدرت در دنیا، در برخورد به قربانبان سیستم سلطه انسان بر انسان، بنا را نه بر اساس منطق و استدلال و علم، بلکه بر آتوریته و نفرت گذاشته. اگر زندانش انقلابی بود، نتیجه بهتری میشد گرفت.
  .
  ضد-اقتدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>