Comments

یادداشتی درحاشیه اولین جلسه اظهارات حمید نوری(عباسی) درجلسه دادگاه استکهلم — 1 دیدگاه

 1. لحن حرف زدن حمید نوری لحن حرف زدن فاشیستها، نازی ها، صهیونیستها، نژاد پرستان، اربابان سرمایه دار و امپریالیستهای غرب و شرق است. مثلا همین الان وزیر امور خارجه رژیم آمریکا مردم ایران را تهدید نظامی میکند. ممکن است بگوئید که خیر رژیم را تهدید میکند، ولی در جنگ، تعداد کشته شدن غیر نظامیون کمتر از نظامیون نیست.
  .
  در گفته های آقای نوری می بینیم که او از خود سران زنده و مرده رژیم چیزی کم ندارد. مثلا کلمه “گروهگها” و یا در نقل قولی از مقاله آقای بهرام رحمانی از او در دادگاه، کلمه “منافقین”.
  .
  متاسفانه، ما خوانندگان و نویسندگان روشنگری میدانیم که یکی از خوانندگان که از مجاهدین خلق نفرت دارد از همین کلمه استفاده میکند و من به او بارها گوشرد کرده ام از این کلمه استفاده نکند، اما ادامه میدهد.
  .
  رژیم کلمه “منافق” را از همان اول رایج کرد تا خون دختر و پسرهای جوان و رشید هوادار این سازمان را براحتی بریزد و موفق هم شد. بعد از سی خرداد، رژیم جوانهای آنها را به تلویزیون می آورد، اعتراف میگرفت و بعد خبر اعدامهایشان را میداد. حتی آقای منتظری که از آیت الله های رژیم بود از اعدامها شاکی بود.
  .
  امیدوارم، این شخص، که می بینیم لحنی فاشیستی و جنایتکارانه دارد، اگر واقعا دست در اعمال جنایتکارانه رژیم، مثل شکنجه، اعدام و آزار زندانی ها داشته، که به احتمال زیاد بعلت همین لحن و شغلهایش داشته، به این راحتی ها آزاد نشود.
  .
  ضد-اقتدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>