سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰
   

Comments

این پیشنهاد را جدی بگیرید، هر روز هشت تا نُه صبح، و پنح تا شش بعد از ظهر<br> محمد علی اصفهانی — 3 دیدگاه

 1. کسی که درد ندارد و دردش حمله کردن از موضع کین توزانه عناصر رژیم به مجاهدین و رضا پهلوی است باید هم که این پیشنهاد را شوخی فرض کند.
  مجاهدین بی شک آلوده اند و اساسا بیرون جبهه اپوزیسیون مردمی قرار دارند اما با وجود این برامثال بی دردان کین توز شرف دارند.
  رضا پهلوی هم خالی از انتقاد نیست ولی بر خلاف مجاهدین بخشی از اپوزیسیون به حساب می آید.

  این یک پیشنهاد کاملاً عملی است که تفاوتش با چیزی که در شرایط سی و هفت هشت سال پیش مطرح شده بود تفاوت امروز است با سی و هفت هشت سال پیش.
  ولی کسی که درد ندارد این را نمی فهمد و نباید هم بفهمد!

 2. جالب اینکه بعلت شوخی بودن برنامه سرنگون کردن رژیمی با این حجم بی سابقه نیروهای سرکوب گر که احتمالا این شوخی ازشوخی های براندازی! رضاپهلوی الهام گرفته است نویسنده خود پانویس میگذارد وازشوخی خود دفاع میکند.
  نویسنده گرامی اگر توجه کنید می بینید از روزی که رضا پهلوی درجریان اعتراضات بی آبی در خوزستان پیام محبت آمیز برای نیروهای انتظامی فرستاد که بله شماحامی مردم هستید تعداد کشته ها از یک به هشت رسید تا شازده هوس شوخی نکند.
  از سوی دیگرکانون های شورشی!رجوی نیز در یک شوخی اختناق شکن!مدعی اتش زدن عکس های خامنه ای شدند واین شوخی بیمزه فرقه جنازه شده وشوخی شازده وشوخی های دیگر در حالیست که مردم ستم دیده دست خالی وبی پناه شعار مرگ بر خامنه ای ومرگ بر جمهوری اسلامی را نهادینه کردند.
  آنچه مردمان بتنگ آمده از حکومت اسلام احتیاج دارند سازماندهی ومسلح کردن آنهاست ونه شوخی های بیمزه بی ادبانه

 3. پیشنهاد بسیار واقعگرایانه و خوبی است که دقیق و با استدلالات و توضیحات قانع کننده ای مطرح شده است. مشکلی که هست همان جدی گرفتن پیشنهاد است که متاسفانه جدی گرفتن آن توسط نویسنده و من و شما کفایت نمی کند و باید آن را ترویج کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Page generated in 0,854 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوار ابزار