Comments

چهره واقعی نظام جمهوری اسلامی به روایت علی مطهری / آزاده ارفع — 2 دیدگاه

 1. دنبال رهبر و ارباب نباید بود، رهبر و رئیس داشتن یک تحمیل است. باید خودمان ارباب و رهبر خودمان باشیم. کار گروهی و جمعی باید شورائی باشد تا ارباب خود بودن تضمین شود وگرنه چاکر صفتان و تملق گویان با همدستی با کسانیکه خودشان را برتر و مهمتر میدانند اقتدار و سلطه بر کار گروهی پیدا میکنند. آنارشیست-کمونیست

 2. انتخابات در تمام کشورهای دنیا باید تحریم شود و تمام دولتها باید سرنگون شوند و مالکیت خصوصی و دولتی بر وسایل تولید همراه با کار مزدی باید الغا شود. تمام جامعه بشر در محل کار و زندگی باید بصورت کلکتیو و شورائی اداره شود.
  انتخابات جمهوری اسلامی هم فرقی با انتخابات کشورهای دیگر ندارد و حاکمین سرمایه دار و قلدر جامعه تعیین میکنند چه کسانی انتخاب شوند. زن ستیزی احمقانه جمهوری اسلامی وجه کلیدی حاکمیت مذهب اسلام در ایران است. سران جمهوری اسلامی مثل سایر حاکمین جهان میدانند که تنها با زور و خشونت و آدم کشی میتوانند افکار احمقانه شان را براحتی در رسانه ها تبلیغ کنند. اول همه را قلع و قمع کردند تا آزادانه بتوانند افکار ضد علمی و خرافی خود را تلقین کنند.
  در کشورهای سرمایه داری غرب اینکار با سروری پول و پولدار انجام می شود. ثروتمندان آنجا بجای سرکوب مستقیم کردن تمام رسانه ها و موسسات آموزشی را خریدهاند و روزنامه نگارها و شومنها و متخصصین و هنرپیشه های خود فروخته را استخدام کرده اند تا واقعیات را جعل کرده و چرندیات خود را واقعی جلوه دهند. در آنجا یا دلقک می شود رئیس جمهور بعد دلقکی دیگر می آید، درست مثل ایران. کشورهای شرقی هم که چیزی برای پنهان کردن ندارند و فساد تمام جامعه را از پائین تا بالا در بر گرفته.
  صرفا انتقاد به جمهوری اسلامی کافی نیست. باید کل اقتدارگرائی در بشریت نقد شود تا یک قلدر جای قلدر دیگر نیاید و کلا جامعه بطور مستقیم توسط همه بصورت شورائی مدیریت شود.
  بوجود آوردن تشکلات آنارشیستی در محل کار و زندگی رمز موفقیت است.
  آنارشیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>