دوشنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۹
   

Comments

مرحله ی نیمه نهایی بازی های ج.ا و آمریکا و اروپا در مقابل مردم ایران/ محمد علی اصفهانی — 1 دیدگاه

 1. به دولت و تمام حاکمیت ایران،
  شکایت میکند که چرا آمریکا اجازه نمیدهد تا پولهایتان را برداشت کنید و یا با کمپانیها جهان معامله کنید. جواب به این گله و شکایت خیلی ساده است. آمریکا همان کاری را با شما میکند که شما با کارگران میکنید. در حسابتان صد ها میلیارد پول است اما بیست سال است که حتی مزد کارگران را نمیدهید. امریکا تو سر شما میزند و شما تو سر زنان و کارگران. در طبیعت حاکمیت آمریکا چیزی نیست که در طبیعت شما نیست. هر دو ارباب بردگی مزدی هستید. شما شکایت میکنید چون متوجه شده اید که زورش از شما بیشتر است نه چون خواهان از بین بردن روابط زورگویانه در میان آدمیان هستید. پس چشمتان کور.
  بعلاوه، چرا قرار است که تاسیسات اتمی را بمباران نکنند؟ اگر خود شما سلاح اتمی داشتید دلتان میخواست که رقیب داشته باشید؟ در طبیعت ارباب بودن شما هست که بگوئید نه. پس گله و شکایت شما در چهارچوب بردگی مزدی منطقی ندارد و اینجا هم چشمتان کور.
  .
  به اپوزیسیون اقتدارگر و هوادار سرمایه داری، چه سرمایه داری دولتی و چه خصوصی
  هر کاری که رژیم با شما میکند در طبیعت شما هم هست، پس چشمتان کور. شما هم بقدرت برسید کارگران ایران را استثمار کرده و از زنان سو استفاده میکنید.
  آنارشیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Page generated in 1٫467 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوار ابزار