سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
   

Comments

نقش رژیم شاه، دربه قدرت رسیدن رژیم جمهوری اسلامی!
حسن جداری
— 3 دیدگاه

  1. دلیل اصلی پا گرفتن رژیم اسلامی در ایران عدم آگاهی توده های برده مزدی از ایده کمونیسم بود. شاه و روحانیون و آمریکا با هم برای جلوگیری از ورود ایده کمونیسم در ذهن بردگان مزدی همکاری و رقابت میکردند و بلاخره هر سه از این لحاظ موفق بودند. همین الان هم شاهیون و پسر شاه با آمریکا و رژیم خمینی در حفظ بردگی مزدی با هم همکاری ضمنی و ایدئولوژیک دارند. حتی استالینیستها و سوسیال دموکراتها هم با مرتجعین دیگر در حفظ بردگی مزدی همکاری ضمنی دارند. همگی نمیخواهند توده کار بصورت نیروی مستقل و برای خودش به صحنه بیاید. آنارکوسندیکالیست

  2. افسوس که روشنگری بخاطر دشمنی با شاه اجازه پاسخ به این آقای تجزیه طلب را نمی دهد وگرنه بطورمستدل وبامراجعه به خروارفاکت اثبات می گشت اپوزیسیون شاه که افراد تشکیل دهند جمهوری اسلامی وهمین خامنه ای ورفسنجانی وامام خمینی و خلخالی … نیز بخشی ازآن بودند اصلی ترین دلیل داخلی پا گرفتن حکومت اسلامی وامریکا دلیل خارجی آن بود.

  3. سپردن قدرت سیاسی به رژیم خمینی، دست نخوردن بردگی مزدی در ایران را برای آنها تضمین کرد و همگی از جمله رژیم خمینی شاد از آب درآمدند. همین الان هم، سلطنت طلبان و سرمایه داران اپوزیسیون، میخواهند با رفتن رژیم، نظام بردگی مزدی دست نخورد و کار استثمارگری و سرور کارگران بودن ادامه پیدا کند.
    آنارکوسندیکالیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Page generated in 1٫076 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوارابزار