دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹
   

Comments

کرونا نباید مبارزه را به فراموشی یا وقفه یا انفعال بکشاند
(و سه سناریوی سیاه، خاکستری، به رنگی نامعلوم)
محمد علی اصفهانی
— 9 دیدگاه

 1. علیه عوامل انقلاب مخملی در ایران:
  تعداد تلفات کرونا در ایتالیا: ۱۴۸، الجزیره ۵ مارس
  با در نظر گرفتن اینکه این کشور یک کشور پیشرفته سرمایه داری است و عضو ناتو و عضوی از اتحاد اروپا و ایران یک کشور وابسته به سرمایه داری جهانی و تحت تحریم و غیره.
  مبارزه با کرونا باید مبارزه با روابط سرمایه داری باشد. رژیم ایران یک رژیم سرمایه داری است و مبارزه واقعی و انقلابی با آن باید مبارزه علیه سرمایه داری باشد وگرنه مبارزات ارتجاعی خواهد بود و به جنایت علیه بشریت منجر خواهد شد.

 2. دفاع از زندانیان و مبارزه طبقاتی با رژیم سرمایه داری در ایران بخشی از مبارزه با هر بیماری ای از جمله کرونا می باشد.
  علیه تبلیغات چی های امپریالیستهای غربی در ایران:
  تا به امروز،
  کره جنوبی:
  تعداد مبتلایان به ویروس کرونا: ۶۲۸۴
  تعداد تلفات: ۴۲
  با در نظر گرفتن اینکه ناتو و آمریکا و اروپا کاملا از کره جنوبی حمایت میکنند اما همه آنها تحریمهای ده ساله و حتی بیتشر علیه کارگران ایران اعمال کرده اند.

 3. «به علاوه ی نقش هنوز به تمام و کمال فاش نشده ی سپاه پاسداران و مافیا های آن و هواپیمایی ماهان آن، و خود دولت، و نهاد های موازی و غیر موازی، در انتقال ویروس این بیماری از چین به ایران، و از ایران به ایران و احیاناً به نقاط دیگر جهان.»
  امیدوارم که درک من از این جمله غلط باشه بخصوص اونجایی که تاکید میکنه «و خود دولت و …».
  با آرزوی سلامتی آقای اصفهانی.

 4. در هیچ جای این مقاله، به هیچ شکل و به هیچ عنوان، مطلقاً ادعا نشده است که رژیم، عامدانه ویروس کرونا را وارد ایران کرده است. اشاره به عدم مدیریت درست بحران و به عدم رعایت نکات لازم برای جلوگیری از ورود و انتشار و شیوع این بیماری، به معنای عامدانه وارد کردن ویروس این بیماری نیست!

 5. من فکر نمی کنم و سند ومدرکی هم حداقل من ندیده ام که بگه رژیم عامدانه کرونا رو وارد ایران کرده تا سرپوشی بشه واسه کشتار آبان! به نظر من باید مواظب باشیم در مخالفت با رژیم به امتناع انصاف درنغلطیم، چون شوربختانه سرنوشت رجوی در انتظار ما خواهد بود!

  در ضمن سناریوی رنگی که من هم آرزوی اون رو دارم در شرایط جاضر چندون دست یافتنی نیست چون راه انداختن تظاهرات عمومی در سایه کرونا یعنی دعوت مردم به خودکشی یه، بعلاوه اگه اعتراضاتی هم بتونه شکل بگیره بدون وجود رهبری، بیش از شورش آبان و یه کشتار دیگه در تقدیر اون نمی تونه باشه.

  به نظر من با کرونا و یا بدون کرونا ما واسه رهایی از شر رژیم بیش از هر چیز دیگه ای محتاج عنصر ذهنی دمکرات و عدالت طلب فراگیر یعنی ائتلاف یا جبهه ای از نیروها هستیم.

 6. تنها این سه نفر نیستند که باید جلوی اعدامشان را گرفت بلکه باید بهر وسیله بر رهبری مجاهدین فشار آورد تا درب کمپ مجاهدین را بروی پزشکان متخصص برای آزمایش کرونا بر روی صدها تن ازافرادوبویژه سالمندان بیمار آنان باز نماید.
  اکنون همانطور که در خبر ها بود مجاهدین برای سوار شدن تبلیغاتی بر روی مرگ ومیر مردم حتی به جعل صدای افراد حکومتی نیز روی آورده و نوک تیز تبلیغات خود را در حالی ریاکارانه بر روی سانسور حکومت از وضعیت مبتلایان وتعداد مرگ ومیربنا کرده است که خود درب های کمپ را بر روی خبرنگاران آلبانی و فامیل افراد مستقردر کمپ که نگران ابتلاء فرزندان یا خواهر وبرادرانشان به کرونا میباشند بسته و نمی گذارد کوچکترین تماسی با بیرون انجام شود.
  درست است که آنهامجاهد هستند وبعلت هزار ویک جرم نابخشودنی همانطور که ملاحضه میشوداز سوی مردم بایکوت شده ومورد نفرت عمومی میباشندامااین موضوع سبب نمیشود که عواطف انسانی را ازآنان دریغ داشت واجازه داد در بیخبری بمیرند ودربیابان کمپ دفن شوند.

 7. دم شما گرم آقای اصفهانی.
  اکنون واجب ترین مسئله تمرکزروی اعدام سه زندانی بنام منافق در چهاچوب پاسکاری رژیم ومجاهدین در سرکوب ذهنی جامعه میباشد.
  تمرکز روی نجات جان این سه تن میتواند همان همبستگی مورد نظرشما را که بدرستی ازآن یاد کرده اید را تامین نماید.
  رژیم از دی ماه دو سال پیش آنچنان بطور افسار گسیخته در صدد بزرگ نمائی از مجاهدین است که سرانش اعم از امنیتی ونظامی و…بیش از دویست بارپای مجاهدین را بعنوان محرک!و میدان دار!اعتراضات عمومی پیش کشیده است.
  همین چند ماه پیش استان دار آذربایجان شرقی خبر دستگیری هفتادو هشت منافق را اعلام ورئیس وزارت اطلاعات از دستگیری صدو شانزده “تیم”منافقین در نماز جمعه حرف زد بدون اینکه بعد از آن یک کلمه در مورد اسامی و…دستگیر شدگان حرفی زده شود.
  طبعا نباید هم حرفی زده می شد چون ذکر این تعداد دستگیری!فقط وفقط برای بزرگ نمائی بود وگرنه که اگر سازمانی فقط اینهمه تعداد دستگیری آنهم در دو نوبت داشته باشد سازمانیست با وسیع ترین پایگاه اجتماعی که شعارهایش وپرچمش ایران را لرزانده و هژمونی خود را در کف خیابانها تثبیت کرده بود.
  کوتاه سخن اینکه گرچه اندرز های شما بسیار گرانبها اما جسارتا باید با تمرکز وراه انداختن کمپین روی نجات جان این سه تن که قرار است فدای پاسکاری رژیم ومجاهدین شوند فضای وحشتی که رژیم برای کرونا راه انداخته است رامیتوان شکست،بویژه آنکه هم اکنون نهاد های حقوق بشری وابسته به سازمان ملل نیز برای نجات جان این سه تن پا پیش گذاشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Page generated in 0٫756 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوارابزار