سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
   

Comments

روحانیت سیاسی، بیشتر یک کاتالیزور بود
(در سالگرد صدور خمینی به ایران)
محمد علی اصفهانی
— 2 دیدگاه

 1. امام خمینی وآخوندها یک ماموریت اما از دو جای مختلف داشتند الله وامریکا.
  این ماموریت احتیاج به توضیح ندارد.
  ایران در حال نابودی ابدی وتبدیل شدنش به برهوت همچنین وضعیت اسف بار اکثریت جمعیت آن شامل کارگران ودیگر اقشار مزد بگیر وبیکاران وحاشیه نشین های نوزده تا بیست میلیونی اعلام شده از سوی علی ربیعی مدیرکل بخش کارگری وزارت اطلاعات وسخن گوی دولت حسن مارمولک خود روشن ترین وعینی ترین توضیح ماموریت الهی و زمینی امام میباشد.
  اما نقش افراد وجریانات سیاسی لبیک گفته به طرح امریکا و بیعت کرده با امام خمینی وبویژه نقش مجاهدین بعنوان اصلی ترین فروشنده امام خمینی به جامعه بعنوان فرشته نجات از سال منحوس تا سیس آنها تا سال پنجاه ونه غیر قابل فراموش شدن وغیر قابل بخشش است.
  همکاری این فرقه ضد انسانی با حکومت اسلامی در این دو ساله اخیرجهت سرکوب جنبش فرودستان اجازه نمیدهد تا اینان شاید مورد بخشش توده ها قرار گیرند.
  اگراین حاکمیت استعماری -اسلامی سرنگون شود الله هم نمی تواند به داد مجاهدین برسد وآنها رااز سوختن در خشم بحق مردمان له شده در زیر دست وپای ماموریت امام خمینی نجات دهد.
  گرچه حیف وصد افسوس که علی شریعتی مرد و از مجازات دادگاه در امان ماند اما لعنت خلق فرودست ایران نقش این مزدوران استعماررا در تاریخ خواهد نوشت.

 2. دوتا ۲۰ دارد یکی برای مقاله یکی برای صدور خمینی به ایران به جای ورود خمینی به ایران در تیتر !! بهتر از صدور خمینی نمی شد فرستادن او به ایران با ایرفرانس اختصاصی بعد از ان پذیرایی شاهانه در پاریس را در یک کلمه بیان کرد !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Page generated in 0٫966 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوارابزار