شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۴۰۰
   

Comments

دُمل ولایت و چرکآبه دین دولتی اش<br> بهنام چنگائی — 6 دیدگاه

 1. ۴ میلیون در بغداد علیه حضور ارتش آمریکا در عراق تظاهرات کرده اند. در تظاهرات علیه راه انداختن اختلافات فرقه ای شعار داده شده است.

  همه دولتهای دموکراتیک غربی سانسورش کردند، مقاله و عکس:

  http://www.informationclearinghouse.info/52905.htm

 2. وقتی دو گروه بی منطق با هم در جنگ باشند، فقط آنکه در خشونت امکانات بیشتر دارد برنده خواهد بود.

 3. همه میدانند رژیم چه گندی است، روشنگری شده پر از مقالات خسته کننده.

 4. آقای چنگائی بی رودر بایستی بهتر از این نمی شد که پس از ذکر مصیبت تکراری آنجا که نوبت به منفعت رژیم در نسبت دادن کشتن مش قاسم رومل بخودش میرسد در همسوئی با بی بی سی و… با سر هم کردن کلمات وبدون ارائه حتی یک فاکت که حقیقی بودن شایعه دستگاه های اطلاعاتی رژیم مبنی برکشتن مش قاسم بواسطه نقشه آقا!را نشان دهد رژیم اسلامی را از زیرضربه ای ایدئولژیک وسیاسی که ازکشتن یک خر مهره اش بدو وارد شده است بیرون بکشید وبه جوانان ایران وعراق ولبنان و… نیزنصیحت کرده که بله ساده نباشید وخوشحالی نکنید که این حکومت اسلامی آنقدر قدر قدرت است که برگی از درخت بدون اجازه اش نمی افتد و ای جوانان آگاه باشید که ترامپ کسی نیست بجز نوکرحلقه بگوش آقا!که با فرمان ایشان مش قاسم رومل را از سر راه برداشته واینهمه تضاد را بجان خریده است.
  آقای چنگائی اگر بفرموده شما حکومت اسلامی این چنین قدرقدرت که نفر یکم امریکا نوکر حلقه بگوش آن پس چرا به جوانان ساده!روراست فرمان عقب نشینی بخانه وآب نکوبیدن در هاون نمی دهید؟ و چرااین فرمان را در زرورق سرهم بندی کلمات پنهان میفرمائید؟.
  آقای چنگائی چه کسی به حکومت اسلامی سوخت میرساند؟.
  آنانکه از ضربه خوردن ایدئولژیک وسیاسی رژیم پایکوبی کردند و عکس های مش قاسم را ریز ریز کردند و با شهامت آمدند در خیابان های ایران وعراق وبر علیه آقا!و سپاه و…شعار دادند و میز عاشورا بازی آقا! با مش قاسم را چپه کردند ونگذاشتند رژیم بکمک بی بی سی و دویچه وله آلمان ورادیو فردا و…نان وحدت اجتماعی وقدر قدرتی قلابی را کوفت کند؟.
  یا شما ودیگرانی که تلاش مینمائید تا هر جور شده ضربه استراتژیک وارده بر رژیم اسلامی بخاطر بی جواب گذاشتن کشتن مش قاسم را جبران وبه وحوش مسلح تحت فرمانش روحیه بدهید که غصه نخورید این کاربدستورآقا! بود؟.
  من از روشنگری توقع ندارم در عین حال دوستی اش با شماحرف مرا چاپ کند اما چاپ نکردن دلیل این نمیشود که کسی با خواندن مقاله شما سوخت رسان به رژیم را اشتباه بگیرد.
  آری رژیم تنها نبود که ازبی جواب گذاشتن خونین افقی کردن مش قاسم رومل ضربه جانانه خورد.
  همه جنگ طلبان ودر راس آنان فرقه مجاهدین که فکر نمیکردند آقا!اینطور قهرمانانه از انتقام سخت! عقب نشینی کند ودم به تله جنگ که با کشتن مش قاسم رومل و نوکرش در بسیج عراق برای رژیم پهن شده بود ندهد وخفت توسری خوردن را بربمب خوردن ترجیح دهد در چند روز اول چه جست وخیز های عنتر وار که در سایت هایشان نمی کردند وچه به حقیقت پیوستن رویای اسکورت خواهر مریم وارتش!خانه سالمندان آلبانی توسط تانک های امریکابه کاخ سعد آباد را در یک قدمی نمیدیدند اما باعقب نشینی قهرمانانه آقا!و لات ولمپن های سپاه وبسیج از همه شعارهائی که وعده ریختن خون امریکائیان در صورت پا گذاشتن روی دم رژیم رامیدادند فس جست وخیزهای عنتر وار این فرقه نیز در آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Page generated in 1,526 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوار ابزار