پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹
   

Comments

پشتوانه فاشیسم زینب ابوطالبی چیست؟
بهنام چنگائی
— 2 دیدگاه

 1. مطمئنن “سلحشوری ای” که خانم ابوطالبی از آن حرف میزند برای مبارزه علیه سرمایه داری موجود در ایران و سرمایه داری جهانی لازم است و مطمئنن کسانیکه برای “رفاه و همان مدل زندگی” به غرب میروند، استثمارگر و ضد بشر خوهند بود اگر با کمک و زور ارتشها و بودجه های تروریستی دولتها بخواهند وارد ایران شده و سکان مدیریت بردگان مزدی موجود را به دست بگیرند.
  تا اینجا درست.
  ولی فقط تا همینجا.
  اما واقعا فقط وقتی گفته های خانم ابوطالبی را شیادی نمی توان دانست که خود او به گفته خودش وفادار باشد. برای اینکه وفادار باشد باید در مبارزه ای شرکت کند که هدفش درآوردن انحصار منابع بازتولید زندگی بشر ایرانی از دست هر نوع سرمایه دار و ممنوع کردن مالکیت خصوصی بر وسایل تولید، ممنوع کردن کار مزدی و سپردن مدیریت تولید و خدمات و سایر فعالیتهای اجتماعی به خود مزدبگیران (بردگان مزدی) باشد. اما ما می بیینیم که خانم ابوطالبی با دولتی کار میکند که تحت حاکمیت ش کارگران استثمار و سرکوب می شوند، پول نفت را حاکمین بین خود تقسیم میکنند، با استثمارگران جهانی لاس زده می شود، تو سر زنان بی چادر زده می شود، دختران را فاحشه میکنند، جوانها را معتاد میکنند. سلحشوری این پاسداران و بقیه نیروی نظامی و اوباش مزدبگیر حاکمیت، گانگستری و در خدمت نظام ضد بشری بردگی مزدی و اعمال وقیح و شرم آور دیگر است.

 2. اتفاقا خط ونشان کشیدن این خواهر زینب بسیار امیدوار کننده وخبر ازکارد به استخوان رسیدن حکومت اسلامی دارد.
  در غیر اینصورت ودر صورتیکه سیرکی که برای گور کردن مالک اشتر راه انداختند واقعی بود دیگر جائی برای التیماتوم خواهر زینب باقی نمی ماند.
  در این شرایط مشخص که بوی الرحمان حکومت اسلامی در آمده است فشار اجتماعی در داخل موجب شکستن وحدت امپریالیستی اروپا وچین و بخشی از امریکادر حفاظت از رژیم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Page generated in 0٫794 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوارابزار