شنبه, ۸ آذر , ۱۳۹۹
   

Comments

شورشهای کور، جنبشهای بی صاحب / بیژن نیابتی — 8 دیدگاه

 1. این باصطلاح اپوزیسیون هوچی گر زوار در رفته همیشه واقعیت ها را نادیده گرفته ودر عالم هپروتی خودش چهل سال است که قرار دارد و حقیقت برایش تلخ است و تنها عکس العمل ش هم در مقابل مقداری حقیقت گویی فحاشی وتهمت وچماقداری به سبک ج. اسلامی است.
  مجاهدین و شاه وملا درواقع منشا اشان یکی است ریشه اشان در اسلام است ومذهب وابزار کردن آن برعلیه مردم. وابستگی شاه وملا و رجوی به سرمایه داری جهانی یک حقیقت است . بازی های جهانی در منطقه و مساله تعادل قوا که همیشه از استدلالهای رجوی بوده است و عملا هم برای همین خود را د رکنار امثال صدام حسین و امروز شیوخ عربستانی و جولیانی وبولتن ها قرا ر میدهد در این رابطه است .
  جوک گویی سلطنت طلبان برای بازگشت رضا پهلوی هم یک شوخی بی مزه تاریخی است وجالب است که این ها همیشه وقتی مدعی “سر و سرور ی ” ومفت خوری و مرده خوری سیاسی برای رهبر ی اعتراضات مردم میشوند که مردم خود به خیابانها آمده اند ولی هرگز نتوانسته اند به عنوان مدعی یک اعتراض را درایران سازماندهی کنند که با نشان آنها باشد یا مردم نشان داده باشند که به دلیل فراخوان این مفت خوران سیاسی به خیابانها برای اعتراض رفته اند.
  این چماقداران در لباس اپوزیسیون که درواقع شبه رژیم هستند هنوز به سبک مولایشان ج. اسلامی به هر کس که موافق آنها ننویسد ونگوید به سبک همان خامنه ای شلاق تهمت وترور شخصیت رادست میگیرند. این ها نشان میدهند که الترناتیو نیستند بلکه ا زجنس همان ریم هستند و ازادی خواه هم نیستند .

 2. بیژن نیابتی هواداری از رژیم را در پشت مجاهدین پنهان کرده بود.اگر توجه کنیم می بینیم مجاهدین هیچ وقت حتی یک خط ازبیژن نیابتی چاپ نکردند.
  علت آن این بود که جناب نخبه خود خوانده همیشه در نوشته هایش از موضع ارتجاعی اسلام وخمینی وخامنه ای وحماس وحزب الله با یهودیت ویهودیان حتی بی بضاعت دشمنی کرده ومیکند وهمیشه برای مبارزه ضد امپریالیستی رژیم دعای خیردار.
  تا آنجا که من در جریان هستم مجاهدین از طریق صاحب سایت دیدگاه برایش پیغام دادند اجازه نداری از ما اسم ببری وگرنه افشایت میکنیم.
  اگر می بینیم ایشان در همین مقاله علنادر طرف خامنه ای وسپاه قرار دارد ومبارزه مردم وشهدای آنان را مسخره میکند و ترس سوریه شدن ایران را دامن میزند و…بخاطراین است که دیگر نمیتواند خود را درپشت سپرمجاهدین قایم کند.

 3. آقای نیابتی در بسیاری از نوشته های پیشین و از جمله کتاب «کمی از درون،اندکی از برون» از سینه چاکان دوآتشه رهبری رجوی و زوجه بودند و دیگران را نیز به سینه زدن برای آندو فرا می خواندند.
  بنظر من کمی عجیب می آید که ایشان اتفاقات اخیر را برخلاف تحلیل دارودسته رجوی رذل، شورش بی«سر» و بدون رهبر ارزیابی می کنند بدون اینکه مشخص بفرمایند از چه زمانی ایشان نه تنها دل از رهبری داهیانه آن زوج شریف بریده بلکه آنها را از رهبری به گفته خودشان «قیام» عزل کرده و نتیجتاً به قعر چاه ویل شورش فرستاده اند؟!

 4. اگر شمابا افشای ترفند های رژیم مخالفت نباشید آن وقت که باشد؟.

 5. من با شعار دادن علیه اپوزیسیون مخالفم. شعار دادن حکم اعلام جنگ دارد و وحدت طبقه کارگر را از بین می برد. با انتقاد کردن به اپوزیسیون کاملا موافقم. شعار دادن در حقیقت جلوگیری کردن از انتقاد کردن است. در درون اپوزیسیون نباید جنگ راه انداخت، باید گفت و شنود راه انداخت تا توهم بردگان مزدی ریخته شود نه اینکه بردگان مزدی را تشویق کرد که علیه هم چاقو بکشند و یا به هم تیر بزنند.
  .
  آنارکوسندیکالیست

 6. وقتی طرف داران سفت وسخت روزقدس ومبارزه ضد امپریالیستی جمهوری اسلامی تحلیل می نویسند صد البته که باید مبارزه مردم را تحقیر کنند.
  آقای بیژن نیابتی من از همین تریبون شما را دعوت به روشن شدن جایگاه حقیقی شما میکنم .
  اگردعوت را قبول کردید من از روی نوشته های خود شمااثبات میکنم طرف دارخامنه ای وسپاه پاسداران می باشید.

 7. چون روشنگری بنفع بی جواب ماندن سم پاشی مزدور اطلاعاتی بنفع رژیم عرایض مرا چاپ نمیکند عطایش را به لقایش بخشیدم.

 8. در شانزده آذر امسال که مهر آبان را بر پیشانی داشت، دانشجویان به سینه جریانهای بورژوا مرتجح سلطنت و مجاهدین خلق دست رد زدند و بدرستی آنها را دشمن آزادی نامیدند. این پیام را باید همراه با پیام ضد سرمایه داری به ‘کف خیابان’ برد، نه مانند نویسنده دلواپس ‘سر’ بود.
  نویسنده هنوز از ‘خلق’ دم میزند. انگار در دوران ۵۷ بسر میبرد. تعیین تکلیفی که به نان، کار و آزادی کارگران و زحمتکشان پاسخ مثبت دهد، تنها با سازماندهی شورایی این طبقه و اقشار در محیط کار و محلات و برقراری چنین ساختاری در ایران میسر است. در چنین سازماندهی ضرورتی به ‘سر’ نیست. برای رسیدن به این هدف تنها نابودی جمهوری اسلامی کافی نیست، بلکه نابودی رژیم سرمایه داری جمهوری اسلامی لازم است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Page generated in 2٫956 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوار ابزار