جمعه, ۱۳ تیر , ۱۳۹۹
   

Comments

نقش تشکلات کارگری و مردمی در پیشبرد مبارزات دوره حاضر
مهدی کوهستانی
— 3 دیدگاه

 1. سیاستمداران سرمایه داری این توهم را بوجود آورده اند که اساسی ترین آزادی ها آزادی بیان و اجتماع است. اصلا چنین نیست، اساسی ترین آزادی، آزادی از استثمار نیروی کار است. شرایط فعالیت برای زیستن را محدود میکنند تا بتوانند استثمار کنند. این محدودیت پایه ای ترین مسئله در زندگی کارگران است. هر کوششی برای آزادی اگر حل این معضل را نشانه نگیرد، آزادی خواهی اش پایه ای و اساسی نیست و مشکوک میتواند باشد.
  .
  آنارکوسندیکالیست

 2. هر نوع مبارزه کارگری علیه رژیم جمهوری اسلامی باید با هدف استقرار حاکمیت کارگری در محل کار، الغای مالکیت خصوصی و برقراری مدیریت کارکری در تمام امورات اقتصادی باشد، وگرنه ضد کارگری خواهد بود. سرنگونی جمهوری اسلامی باید مشروط به کمونیستی بودن آن باشد. سرنگونی غیر کمونیستی رژیم جمهوری اسلامی بنفع طبقه کارگر نیست و فقط جابجائی اربابان بدست استثمارشوندگان است ، یعنی فقط تغییر ارباب.
  .
  آنارکوسندیکالیست

 3. آقای کوهستانی از قلم بمزدان اتحادیه های زرد جهانی هستند که در مقابل حقوقی که می گیرند سرمقاله و ته مقاله می نویسند با این مضمون که وقت را دریابید که هم اکنون باید با امپریالیزم جهانی و جریانات صهیونستی برعلیه رژیم فاشیستی ایران متحد شد و بدانید و آگاه باشید که هر تاخیری در این اتحاد موجب خسرانی عظیم می شود!
  اما سایت روشنگری چرا سخنگوی اینگونه افراد می شود؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Page generated in 1٫006 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوارابزار