دوشنبه, ۲۰ مرداد , ۱۳۹۹
   

Comments

دشمن مشترک زحمتکشان کرد، ترک،فارس و ….!/ حسن جداری — 6 دیدگاه

 1. خمینیسم و شونیسم آریایی و هر ایدئولوژی ضد علمی و ضد منطقی مثل لیبرالیسم سرمایه داری را اختراع کرده اند که مرتجعین با هم بجنگند و بردگی مزدی دست نخورد.
  .
  آنارکوسندیکالیست

 2. کارگران قومهای فارس زبان، عرب زبان، کورد زبان و ترک زبان و غیره باید علیه نظام بردگی مزدی متحد شوند و هیچ نوع شونیسمی را نپذیرند وگرنه کاری نخواهند کرد جز کارگر کشی.
  .
  آنارکوسندیکالیست

 3. شونیسم فارس توطئه علیه وحدت طبقه کارگر در ایران است. حق و حقوق واقعی کارگران رهائی از سرمایه داری است نه فقط جمهوری اسلامی.

 4. اقای جداری از شما دیگر این اینتظار را نداشتم ، شما بهتر از همه میدانید ستم هایی که بر انسانها میرود ربطی به قومیت و مذهب و رنگ پوست انها ندارد ،
  پاراگراف اول مطلب شما طوری نگاشته شد ه مثل اینکه رژیم حافظ منافع سرمایه دارای جمهوری اسلامی ، فارس ها را زندان نکرده ، اعدام نکرده ، و همه به حق و حقوشان رسیده و فقط بقیه اقوام در محرومیت بسر میبرند ، ایا رژیم جمهوری اسلامی کم روشنفکران فارس را ترور کرده و یا شما قتل های زنجیره ایی را فراموش کرده اید ؟ من یکبار نشنیده ام از نویسندگان ایرانی بنویسند فعال فارس و یا زندانی فارس ، یا اعدامی فارس ، !!!؟؟؟در فامیل بزرگ من ۲۲ نفر در دهه ۶۰ و ۶۷ اعدام شده اند و فراوان زندانی سیاسی و محروم از حق و حقوق و تبعید اجباری هستن ، متاسف هستم که شما که یک روشنفکر و واقع گرا هستید حداقل مردم فارس را یک اقلیتی دارای حق و حقوق نمیدانید ، کیست که نداند رژیم دست نشانده امپریالیست ها بعد از خوش خدمتی به ارباب و به ارتجاع ” دین و مذهب ” ضدیتش با فارس در ایران بنا به پیروی از دین پلید و داعشی ۱۴۰۰ ساله اش بیشتر از بقیه ساکنین در ایران است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Page generated in 0٫916 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوارابزار