جمعه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۸
   

Comments

‏پگاهِ جنگ با خامنه ای و کفتارھایش
بهنام چنگائی
— 10 دیدگاه

 1. جامعه کمونیستی اتوپی و خیالات نیست، راه حل بدبختی های اجتماعی است.
  .
  برای درک این موضوع به شرایطی که بعد از الغای بردگی مزدی بوجود می آید میتوان فکر کرد:
  .
  چون سود نیست، جنگ نیست و بوروکراسی هم نیست، دولت و ارتش هم نیست.
  .
  ارزشی که به بردگان مزدی منتقل می شود:
  .
  تمام سودهای دنیا
  تمام مخارج ارتش
  تمام مخارج بوروکراسی
  تمام ارزش کالاهائی که نابود می شوند تا قیمتها بالا بماند.
  تمام ارزشهائی که صرف کار سیاسی و یا تبلیغاتی
  .
  اقشاری که از بین خواهد رفت:
  .
  سیاستمدار
  تبلیغات چی
  مذهبی-روحانی
  گانگستر
  فاحشه
  نظامی
  پلیس
  .
  در جامعه کمونیستی واقعی، کارکنان محل کار را کنترل میکنند و وسایل تولید خصوصی نیست، عمومی است. هر فرد از محصولات تولید شده در جامعه به اندازه نیازش برداشت میکند. اداره محلات بصورت محل کار در می آید. مسئله رایگان بودن و نبودن آموزش و پرورش و خدمات پزشگی مطرح نخواهد بود چون چیزی قیمتگذازی نمی شود. به احتمال زیاد وضع خانه ها تغییر میکند و آشپزخانه ممکن خیلی کوچک شود چون رستورانها میشوند محل غذا خوری. احتمالا بیشتر وقت کودکان در مهد کودکها و مدارس میگذرد و کودکان برای یاد گیری در روند تولید شرکت میکنند.
  .
  کمونیسم واقعی جامعه دولتهای مارکسیستی نبود و نیست، کمونیسم آنها دروغین است چون کارگران هنوز مزد بگیر و هیچکاره اند و کنترلی بر آینده خود ندارند. کمونیسم دولتهای مارکسیستی حتی با عقاید مارکس هم جور در نمی آمد و اساسا دیکتاتوری حزبی سرمایه داری دولتی بود.
  .
  به ما ایده های آشغال سرمایه داران دموکرات و محافظه کار را نفروشید. همین الان داریم این آشغالها را تجربه میکنیم.
  .
  آنارکوکمونیست

 2. جناب روزبه ایرانی،
  .
  سئوال کرده اید:
  .
  “این که معترضان کمونیست نیستند آدمکشی ج.ا. را موجه میسازد؟ و اصلآ شماقبول دارید رژیم اسلامی جنایتکار وآدمکش است؟”
  .
  کمونیستی نبودن جنبشهای اعتراضی آدمکشی جمهوری اسلامی را موجه نمیکند چون اعتراضات به حق هستند. کمونیستی نبودن فقط دیکتاتوری را علیه طبقه کارگر توسط یک قشر از اربابان سرمایه به قشر دیگر منتقل میکند. مخالفت من با شورشها نیست با اهداف و متد است.
  .
  رژیم جمهوری اسلامی از همان روز اول که هویدا و فرخ روپارسا و سایر سران نظامی و ساواکی ها را اعدام کرد، جنایت را آغاز کرد چون اعدام جنایت علیه بشریت است. بعد شروع کرد به قتل فعالین کرد و بعد عملیات تروریستی و سرکوب مخالفان به درجه کمتری تا کودتا علیه بنی صدر که بعد از آن دستش برای جنایات بیشتر باز شد تا امروز.
  .
  اما کلا همه دولتها جنایت کرده و میکنند. مثلا حمله به عراق توسط آمریکا و غربی ها جنایتکارانه بود و موجب کشته شدن ۱٫۵ میلیون عراقی شده که بمراتب از کشتار جمهوری اسلامی بیشتر است. اصلی و اساسی ترین کار دولتها جنایت علیه بشریت است و دموکراتیک ترین دولتها هم کارشان چنین است. من کلا با وجود دولت و آدم کشی و بوجود آوردن نهاد برای این کار مخالفم.
  .
  فکر کنم به سئوالاتان پاسخ دادم. خوشحال می شوم که بیشتر سئوال کنید.
  .
  آنارکوسندیکالیست

 3. جناب ناشناس.این که معترضان کمونیست نیستند آدمکشی ج.ا. را موجه میسازد؟ و اصلآ شماقبول دارید رژیم اسلامی جنایتکار وآدمکش است؟

 4. این دروغ است که سرنگونی غیر کمونیستی جمهوری اسلامی دیکتاتوری را از بین می برد. اصل دیکتاتوری دیکتاتوری محل کار است و سرنگونی غیر کمونیستی جمهوری اسلامی این دیکتاتوری را حفظ میکند.
  آنارکوسندیکالیست

 5. مهم این نیست که شورشها از فقیر ها بوده و یا ثروتمندان. مهم این است که کمونیستی بوده اند یا خیر. تا وقتیکه کمونیستی نیستند، برای بردگان مزدی فایده ندارند حتی اکر به سرنگونی بیانجامند.
  آنارکوسندیکالیست

 6. استعداد که کم نداریم. حالا جمهوری اسلامی شده مخترع توپ و تانک و بمب اتم و جت جنگنده. کمونیست هوادار داراها هم پیدا شد. از گند شاهان چه ها که به ارث نرسیده.

 7. نه جناب ناشناس. همه دنیابایدبیایندازجمهوری اسلامی آدمکشی یادبگیرند ویادبگیرندچگونه داراها و نادارهایی راکه این رژیم را نمیخواهند به رگبارگلوله ببندند.ازجمهوری اسلامی فقط میتوان آدمکشی یاد گرفت.

 8. عجب! پس باید به جمهوری اسلامی تبریک گفت که اینهمه پولدار درست کرده که تمام خیابانهای شهرهای ایران را پر کردند. همه دنیا باید بیایند از جمهوری اسلامی یاد بگیرند که چطور ثروتمند درست کند و انقلابیون هم باید اقلیت فقیر جامعه را ول کنند و بروند مثل بقیه پولدار بشوند. واقعا که استعداد این سلطنت طلبان مافوق انسانی ست!

 9. سلام جناب روزبه ایرانی؛

  من از شما سپاسگزارم که نوشته ی مرا خوانده اید، و به دیدگاه انتقادی شما نسبت به مقاله ام ارج و احترام گذارده و به شما همزمان و ناگزیر یادآورمی شوم که بدانید من و ماهای نوعی گریخته و در فاصله ی ۴۰۰۰ ک . م یا دورتر از کشورمان مانده ایم، هرگز بمیل خود و یا از روی تفریح به این جای بقول شما امن و گرم نیامدیم، بل این رژیم نه تنها مرا که بسیارانی را وادارکرد. چراکه هیچ مخالف سیاسی ای را برنمی تابد. چاره چیست؟این رژیم برای ما تنها امکان شعارسرائی و انشانویسی باقی گذارده است.

  اما یادآوری شما بمن از کشتارهای رژیم و بگفته ی خودتان از (بچه پولدارها) قدردانم و بی گمان شما قبول دارید که اینچنین مواردی نسبت به کارگران و توده های پائینی که پیوسته زیر ضرب گرسنگی، بیکاری، ظلم و زور روزانه ی نظام می باشند، بیشتر یکچنین موردی وقوع اش خاص است و البته و در هرحال امری حقوق بشری ست که می باید آمران آن روزی به دادگاه مردم و به دادخواهی علنی فردا کشانده شود. و هرگز هم جایز نبوده و نیست و نمی باید هیچکدام این جنایت ها و کشتارها رژیم گذر کرد و فجایع شان را به فراموش سپرد.

  من بسهم خودم با هرگونه خشونت مخالفم و این افشاگری تان از قشر مرفه و دارا را که آنها هم برای حقوق شهروندی و داشتن آزادی های برابر خود رودرروی زور و تفنگ دین دولتی می ایستند و جانشان را از دست داده و می دهند؛ نه رد نکرده بلکه بدانید که من برای آنهای جانباخته بسیار ارزش نیز قائلم و همینطور با شما پیرامون این فقدان از دوستانی که دیگر نداریدشان با شما احساس همدردی دارم.
  با سپاس

 10. نمیدانم تاحالاچندرژیم ازفاصله ۴۰۰۰کیلومتری باشعاروفحش سرنگون شده که جمهوری اسلامی یکیش باشد .شعاررادرخیابان رودرروی نیروهای آدمکش میدهند نه ازفاصله امن ۴۰۰۰کیلومتری وازکنار بخاری گرم یا توی رختخواب نرم.آقای چنگایی که ازانشاهایت پیداست کمترین شناختی ازایران امروزنداری ونمیدانی ۸۸ و ۹۸ بسیاری ازجوانانی که باگلوله نظامیان کشته شدند 《بچه پولدارها》ای هستندکه مورد نفرت شماو رفقایتانند. عمرن اگربدانید یابخواهید بدانید《چوخ بختیار》های امروزچراوباچه هدفی جلوی گلوله نظامیان سینه سپرمیکنندومیمیرند.وقتی رژیم به درک واصل شدوبه ایران تشریف آوردید خواهیدفهمید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Page generated in 0٫691 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوارابزار