دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
   

Comments

میرحسین موسوی در واکنش به وقایع اخیر: جنایتی یادآور کشتار میدان ژاله — 4 دیدگاه

 1. هرچند که تعاریف و تعابیر سمبلیکی که انسانها برای انواعی از جانوران و بخاطر اهدافی خاص بکار میبرند، ارتباطی با
  واقعیت زندگی حیوانات ندارد و در دنیای به دور از حرف های غیر علمی ، هیچ فرقی بین رفتار شیر و روباه و کفتار
  برای تنازع بقا نباید قایل شد، با این وجود، از آوردن مثال حیوانی مثل “شیر”، برای این عجوزه های قرون وسطایی
  حکومت قاتلان و دزدان اسلامی ایران، پشیمان شدم. عنوان مناسب دیگری را بخاطر نیاوردم.

 2. “دم شما هم گرم” که با دیدن و شنیدن خبر “اشک تمساح”یکی از عاملین اصلی جنایت‌ها و کشتارهای حکومت اسلامی
  برای هدف تثبیت قدرتش، اینچنین کاشف زبان حقیقت گوی این” حسین مظلوم دربند ” نظام شدید.حالا این ” حسین مظلوم سبزالهی نظام اسلامی و خانواده ی محترمشان! “اگر به دلایل کاملاً روشن، نخواسته باشد که هیچکدام از کشتارها و جنایت های چهل ویکسال گذشته ی حکومت سرمایه و الله-مخصوصاً دهه ی شصت-را بعنوان شاهد مثال انتخاب و با قتل عام و سرکوب سراسری آبان ماه حکومتش مقایسه کند، حداقل میشود با پوزخندی از کنارش گذشت
  و آن را نشنیده گرفت. ولی من و شمای تبعیدی که خودرا زخم خورده و همه چیز باخته ی نظام اسلامی میدانیم، باید
  با حساسیت و آگاهی بیشتری به اراجیف و یاوه گویی های این بوقلمون صفت ها و شرکای قدیم و جدید حکومت قتل و جنایت اسلامی توجه کنیم.باورکردن حرف ها و اراجیف دوپهلو و دور از حقیقت از این دست که اینروزها از زبان علاقمندان و حامیان رنگارنگ و بنیانگذاران نظام و حکومت قاتلان و دزدان اسلامی میشنویم، درست به این میماند که مثلاً کسی بگوید” شیری را میشناسد که گیاهخوار شده!”و ما هم به علت ساده لوحی و یا دلایل دیگر آنرا باورکنیم!

 3. رژیم نخست وزیر دوران قتل عام اسرای زندانی وتائید کننده فرمان قتل عام امام خمینی وخاطر خواه امام وچرخ پنجم نظام را به صحنه آورده تا به نسل های جوان بگوید از پهلوی استقبال نکنید.
  گویا رژیم نسل های جوان را حد اقل سالی دو بار از میدان ژاله با خبر نکرده است که حالا این بابا میخواهد شاه را بدانها معرفی نماید.
  البته آیت الله بی بی سی هم الحق درهمکاری برادرانه با رژیم عکس نخست وزیر دوران قتل عام وتائید کننده حکم امام را در صفحه یکم ودرشت چاپ کرده است.

 4. در بیان عاملین سرکوب مردم کاملا حقیقت را گفته، دمش گرم. اما آدم کشی رژیم به این محدود نمی شود و او باید به گذشته اش برگردد و ببیند که رژیمی را که حمایت میکرده چه بلائی بر سر فعالین اجتماعی-حزبی کمونیست و مجاهد درآورد و علیه آنهم موضع بگیرد. آنارکوسندیکالیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Page generated in 1٫982 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوارابزار