چهارشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۰
   

Comments

ولایت بنزین و نفت پناه، و ریای رایگانش <br>بهنام چنگائی — 5 دیدگاه

 1. جناب چنگائی بجای لاس زدن با شهریار شونیست و هوادار نظام سرمایه داری بهتر است علیه شونیسم فارس او موضع گیری کند.

 2. سلام جناب ناشناس؛

  بله، شما درست می گوئید و من در جریان این ناسزاگویان و ماجراجویان وابسته به غرب بوده و هستم و بخوبی نیز می دانم که این فرقه فردی ـ مذهبی چگونه برای اهداف سیاسی دیروز و امروز خود توانسته و هنوز بی شرمانه می تواند قربانیان مبارزه مردمی را علم و کتل کمر و چهره شکسته ی خودکند.

  سران مجاهدین و این استعداد ننگ برانگیز تاریخی شان برایم هیچگاه شگفت انگیز نبوده و نمی باشد. باسپاس

 3. جناب چنگائی.
  چند خطی برایتان نوشتم گویا به روشنگری نرسیده است.
  اکنون برای موضوع مهمتری مزاحم شدم که امیدوارم این عرایض به روشنگری برسد و سروران روشنگری نیز بخاطردر خطر بودن زندگی بچه های دستگیر شده محبت کرده و عرایض من را بنظر شما برساند.
  علت اینکه با شما با اینکه چپ هستید درد دل میکنم بعلت این است که شما را شارلاتان سیاسی که متاسفانه اکنون فضای سایبری را پر کرده اند نیافتم همچناکه روشنگری را رسانه ای باوقار و ایجاد کننده فضائی دموکراتیک یافته ام.
  اما غرض از مزاحمت توطئه ای است مشترک بین رژیم وبچه تازی های مجاهد که اکنون بر علیه جان هزاران دستگیرشده در جریان است.
  خواهش دارم همین امروز سری به سایت همبستگی ملی!بچه تازی های مجاهد بزنید تاخودتان در کمال تعجب زمینه چینی لازم از سوی سر کرده بچه تازی ها برای مشروعیت بخشیدن به فرمان اعدام بچه های مردم بنام “منافق” راباچشمان خود ببینید.
  اطمینان دارم هر کس که در او احساسات انسانی باشد واز جمله شما نمیتواند بر این همکاری مشترک بین دو پسر عموی غالب ومغلوب در برپا کردن چوبه های دارچشم ببند واز کنارچنین جنایتی ساکت بگذرد.
  اما خلاصه مطلب اینکه سرکرده فرقه ضد انقلابی بچه تازی های مجاهد بجای بستن دست جانشین امام در برپا کردن چوبه های دار بوسیله رد اتهام “منافق”بودن جان باختگان ودستگیرشدگان از سوی وی وسایر سران وحوش تازی حاکم بر ایران در کمال دریدگی تمامی جان باختگان ودستگیر شدگان خیزش اخیر رابنام فرقه مصادره نموده تابوین وسیله اتهام رژیم وجانشین امام را اثبات و دست رژیم را برای اعدامهای هرچه بیشتر بازنماید.
  شاد وتندست باشید.

 4. جناب شهریار سلام؛

  دوست گرامی منهم می دانم که رژیم اسلامی ست و پیش برانش نیز همین آخوندهای ریز و درشت هستند و این دو (( اسلام و آخوند )) در ۱۴۰۰ سال گذشته باهم و درهم بسیار تنگ تنیده شده و یک شناخت، شناسنامه و ساختار شیعی اسلامی را به پیش برده و می برند و آنهم اینگونه ضدبشری، فاسد و درنده.
  باسپاس

 5. جناب بهنام.
  شما از کجا میدانید این رژیم اسلامی نیست؟ و ربطی تاریخی وایدئولژیک وژنتیکی به الله ومحمد وعلی ومابقی جنایت پیشگان وغارتگران صدر اسلام ندارد؟ وساخته وپرداخته آخوند است که نامش را حکومت آخوندی!گذاشته اید.
  درضمن سیستانی نوکرخامنه ای و آخوند مهمی در عراق نیست فقط به ضرب رسانه های امپریالیستی ورژیم وبچه تازی های مجاهد آنتنی شده است.
  فردای روزی که خامنه ای اعتراضات عراق را طبق معمول به استکبار وعربستان و…نسبت داد سیستانی نیز به صحنه آمد وهمان حرف مفت را بصورت نصحیت زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Page generated in 0,873 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوار ابزار