دوشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۸
   

Comments

تروریسم جهانی آمریکا و همکارش دولت شیعی
بهنام چنگائی
— 6 دیدگاه

 1. راههای فرار کردن از مبارزه طبقاتی بردگان مزدی با نظام بردگی مزدی توسط سیاسیون:
  – عمده کردن مبارزه با امپریالیسم
  – عمده کردن مبارزه با دیکتاتوری و فاشیسم
  – مشروط کردن مبارزه با سرمایه داری به آینده بورژوا دموکراتیک، یعنی شرایط حقوقی-دولتی بورژوا دموکراتیک
  – مشروط کردن تشکل یابی انقلابی علیه سرمایه داری به بوجود آمدن شرایط حقوقی آن در آینده دموکراتیک
  بعلاوه:
  اگر کارگران علیه نظام بردگی مزدی فکر و یا عمل نکنند، قاعدتا لیاقتشان همان بردگی مزدی است و برای ضجه کن دلسوزی نباید کرد. برای همین کلا مقوله “مجاهد خلق” و یا “فدائی خلق” مقوله ای مضر به حال مبارزه طبقاتی است.

 2. در مورد در غرب بودن من، اتفاقا خیلی خوب است که در غرب هستم و بردگان مزدی ایران می بینند که کنه و بنیاد وضعیت من با آنها تفاوتی ندارد. من هم اینجا باید مثل خر کار کنم و اگر سرمایه داری را پولدار و مرفه نکنم، یعنی سود برایش تولید نکنم، باید از گرسنگی بمیرم. غیر از این است؟ اینهم سئوالی دیگر.
  ————————————
  اگر سئوالات جواب داده نشود ، دیالوگی وجود نخواهد نداشت و این به مفهوم این حقیقت است که کامنت اول من درست است و کامنت نوشتن من کاملا منطقی و علمی و در خدمت آزادی کارگران است نه سرمایه داران سکولار و اسیر دیکتاتوری مذهبی سرمایه داری ایران.
  مجددا، منتظر پاسخ به سئولات هستم.

 3. بعلاوه دلیل اینکه کامنت میگذارم این است که مقالات روشنگری را میخوانم و در اکثر آنها ایراد می بینم و نظرم را می نویسم تا خوانندگان به نظر مخالف هم فکر کنند. چرا من حق ندارم که نظرم را در مورد مقاله بنویسم اما خود شما کامنت می نویسید و به کامنت نویس ایراد میگیرید اما نظرتان را در مورد خود کامنت نمی نویسید؟ سک واغ واغ کن هوادار نویسندگان که نیستید، هستید؟
  پس شد چهار سئوال.

 4. خوب خانم فریبا بجای اعتراض کردن با روش حزب اللهی ها و فاشیستها یعنی حمله کردن بجای استدلال کردن لطفا ذکر کنید که کجای کامنتهای من بیهوده و حرافی است؟ مثلا ذکر کنید که در کامنت قبلی من چرا دولت ایران و آمریکا ضد کارگری و تروریستی نیستند؟ بعلاوه چرا اعتراض در خارج بودن را به خود سایت روشنگری و نویسندگانش نمی کنید و فقط یقه من را گرفته اید؟ اینهم که باز شد برخورد حزب اللهی و بسیجی. لطفا به دو سئوال من پاسخ دهید، در غیر اینصورت حرفهای بیهوده و بی منطق نزنید. منتظر پاسخ شما هستم.

 5. این “دون کیشوت” اینترنتی٫ ناشناس عزیز٫ حرافی و بیهوده گویی را در دنیای مجازی ٫ آنهم فقط در سایت روشنگری پیشه خود ساخته. “راهکار عملی” ارایه بده والا این حرفهای صد من یک غاز برای تو نان و آب نمی‌شود! از پشت کیبورد و از درون خانه گرم و نرم٫ آنهم از خارج کشور و در یکی از کشور های غربی هیچ ابی برای تو گرم نمی‌شود.

 6. هم رژیم ایران و هم رژیم آمریکا و همه دولتهای جهان قبل از ضد بشری و امپریالیست بودن بعلت سرمایه داری بودن و استثمارگر بودن ارتجاعی هستند. بقیه اعمال شنیع و ضد بشری دولتها برای حفظ روابط سرمایه داری است. مسئله اصلی ما کارگران استثمار نیروی کار است. توان و قدرت و سروری آنها از نیروی کار ما بردگان مزدی سرچشمه میگیرد و ما خود را به آنها براحتی می فروشیم. تا وقتی که می فروشیم همینی که هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Page generated in 0٫771 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوارابزار