یکشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۰
   

Comments

آذر ماجدی و قهرمان ِ طبقاتی اش<br> خدامراد فولادی — 3 دیدگاه

 1. در واقع افکار و تبلیغات تهییجی و دروغین شیفتگان امپریالیستهای غربی مثل محتویات مقالات امثال فولادی و چنگائی و دادور که در عین حال تکرار تبلیغات بی بی سی و وزارت امور خارجه آنهاست ، دلیل بقای رژیم جمهوری اسلامی می باشد. هر دو این دو کروه ارتجاعی و در حال رقابت با هم از همدیگر تغذیه میکنند و هر دو بردگان مزدی ایران و جهان را استثمار می نمایند و هر دو بر سر اینکه کدام بلاخره ارباب دائم بشوند تو سر همدیگر میزنند.
  فریب این جوجه بورژواهای منتظرالخدمت متظاهر به سوسیالیست را نخورید. همدیگر را تغذیه میکنند، هر دو از شر همدیگر میگویند نه از شر اصلی که نظام بردگی مزدی است. نوع سوسیالیستهای دروغینش ، هم دموکرات و هم سوسیالیست، از سوسیالیسمی حرف میزنند که فقط به نوع دولت (مدیریت بردگان برای کل طبقه حاکم) کار دارد نه رهائی از بردگی مزدی. در قرن بیست و یکم، این سوسیالیسم تخیلی نیست بلکه بغایت فریبنده در نتیجه ارتجاعی است. حتی لازم نیست مقالات آنها را خواند، دویچه وله صهونیست، بی بی سی و رادیو فردا و رادیو فرانسه از اینها انقلابی تر شده است. البته جمهوری اسلامی جنایتکار که مثلا ضد امریکا و امپریالیست است اما گدا تر از همه به آنها را هم که همه می شناسند و احتیاجی به کامنت من وجود ندارد. امیدوارم کمکی به کسانیکه سیاستمداران نظام بردگی مزدی مغزشان را آشفته کرده اند کرده باشم. بدرود!

 2. به حسین- یاهمان ناشناس شبانه روزدرصحنه-: خوانندگان ِمن میدانند من آن که می نمایم هستم،امایک نفردرمیان خوانندگان هست که بداندوشهادت دهد توهمان که می نمایی هستی؟ حالاهم طبق معمول روی دوسطر نوشته من یک بحرطویل بلندبالابنویس تاکسی نداند من چه نوشته ام وتو که و چه هستی، آشیخ!

 3. به دعوای مارکسیستی بین خانم آذر ماجدی و حکمتیسم هوادار بلشویسم با فولادی سوسیالیست هوادار دموکراسی امپریالیستی فعلا کاری ندارم، چون تکلیف ما آنارشیست کمونیستها با آنها کاملا روشن است.

  اما اگر خانم ستوده هوادار آزادی کارگران از بردگی مزدی نیست، امکان لخ ولسا کردن او برای نفوذ و کودتا وجنگهای امپریالیستی غربی بسیار زیاد است و اخطار دادن نسبت به این قضیه منطقی بنظر می آید. فراموش نگنیم که خامنه ای و رفسنجانی هم روزی در زندان بودند.

  امیدوارم خانم ستوده از فولادی چیزی یاد نگیرد و فعالیتهایش را در خدمت آزادی کارگران از بردگی مزدی قرار بدهد نه دموکراسی های پارلمانی گانگستری غربی و شرقی. همه از بی آبروئی و رذالت آن دولتها و دولتهای نوکر آنها آگاهند جز امثال جوجه بورژواهائی چون فولادی! چرا جوجه بورژوا؟ چون یک قرون پول ندارند اما دوست دارند خود را از نردبان سلسله مراتب سرمایه بالا بکشند و دست نوازشی از سرمایه دارهای جهانی دریافت کنند.

  پاسخهای فولادی که به سئوال خوانندگان جواب نمیدهد چرندایاتی بیش نخواهد بود و بی پاسخ خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Page generated in 1,578 seconds. Stats plugin by www.blog.ca
رفتن به نوار ابزار