شهردار ونیز: هرکس فریاد «الله اکبر» سر دهد با تیر می زنیم

Print Friendly, PDF & Email
شهردار ونیز ایتالیا تهدید کرد هر کس الله اکبر بگوید، نیروهای امنیتی او را با تیر خواهند زد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران راشاتودی، «لوئیجی برونیارو» شهردار ونیز در اظهاراتی عجیب تهدید کرد هرکس به سبک تروریست‌های داعش در میدان ها و اماکن عمومی شهر فریاد «الله اکبر» سر دهد، نیروهای امنیتی او را با تیر خواهند زد.

برونیارو در انجمن بین المللی کاتولیک در شهر «ریمینی» واقع در شمال شرقی ایتالیا گفت: ما باید تروریسم را شکست دهیم. اگر فردی در حال دویدن در میدان «سن مارکو» فریاد «الله اکبر» سر دهد، ما به سوی او تیراندازی می کنیم. سال گذشته گفتم ما این کار را پس از ۴ هشدار انجام می دهیم؛ اما الان می گویم پس از ۳ هشدار این کار را خواهیم کرد.

این سیاستمدار راستگرای ایتالیایی در ادامه گفت: «ما آنها را قبل از آنکه خسارتی به ما وارد کنند، مستقیم پیش خدا خواهیم فرستاد.»

گفتنی است اظهارات شهردار ونیز واکنش های زیادی را از سوی همکارانش به همراه داشته و موجی از انتقادات را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشته است. شهردار شهر «ریمینی» ایتالیا با تمسخر اظهارات شهردار ونیز گفته است: طبق آنچه من شنیدم، به شهروندانم توصیه می کنم آهنگ «رومانیا میا» را در میدان «سن ماردوا» نخوانند؛ کسی چه می داند؛ شاید آهنگ آن طبق آنچه از شهردار ونیز شنیدم تفسیر شود!

همچنین رسانه های ایتالیا نیز اظهارات شهردار ونیز را تحریک آمیز قلمداد کردند.

One comment

  1. والله حق داره.وقتی یه دیوانه با یه خروار باروت که به خودش بسته با فریاد الله اکبر با کشتن مردم عادی خودش رو به درک یا به خیال خودش بهشت رسونده بایدم با تیر زده شه

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.